İtopya 15 gün önce verdiğim siparişi kargoya vermiyor

Alakası yok. Samsung M.2 SSD aldım ayın 22'sinde. 1 hafta sürdü bana gelmesi.
Kampanyanın başladığı ilk zamanlarda almışsınız ondan şanslısınız. Sonrasında alan insaların da bi yorumlarını mağduriyetlerini okumanızı tavsiye ederim.
Demek ki tek şanslı sizsiniz. Forum birkaç haftadır İtopya'dan şikayetçi olanlarla kaynıyor. Müşteri temsilcisi desen yerinden yerler esiyor. Yolladıkları parçalar iade parça...
Monitör almıştım İtopya'dan bundan 1 ay önce ve geldiğinde bildiğiniz koruma bandı açılmış iade ürün göndermişler. Yuh artık dedim bu kadarına pes. İade ettim.

Bence birazda yaşadığımız yerle alakalı ben Alanya'da yaşıyorum bir şey sipariş etsem bana da 1-2 aya gelir bence.

Kampanyanın başladığı ilk zamanlarda almışsınız ondan şanslısınız. Sonrasında alan insaların da bir yorumlarını mağduriyetlerini okumanızı tavsiye ederim.

Beklemekten başka çareniz yok arkadaşlar. Kampanya oldu ve beklenenden fazla yoğunluk olunca adamların kargo ve ürün tedarik sistemi çöktü resmen. Onları savunmuyorum anlayabiliyorum sizi. Sana söylenen günde ürünü göndermesi gerekir. Ama yapacak bir şey yok. Eğer aldığın ürün fiyatında güzel indirim yapmışsalar ve zamanın var ise beklemek en mantıklısı.

İtopya biraz değil çok üşengeç bir yer demek ki. En kötü iade edersin ya da tüketici haklarına başvurursunuz. Şahsen sadece 2 şubesi olan bir yere kin kusmak saçma. Çünkü Microsoft zamanında bozuk konsol sattı ama şimdi fiyat performansın kralını sunuyor (Xbox Series S). Enis Kirazoğlu'ndan duymuş olsam da gerçek bir olay.

Kampanyanın başladığı ilk zamanlarda almışsınız ondan şanslısınız. Sonrasında alan insaların da bir yorumlarını mağduriyetlerini okumanızı tavsiye ederim.

Monitör almıştım İtopya'dan bundan 1 ay önce ve geldiğinde bildiğiniz koruma bandı açılmış iade ürün göndermişler. Yuh artık dedim bu kadarına pes. İade ettim.

Değişik sistemleri var anlamadım ben. İstanbul'daki adama benden sonra ürünü ulaştırdılar. Herhalde sipariş sırası önceliği gibi bir şey var. Örnek ben 1 sırada olduğum için bana önce gönderdiler. Yada ürün ellerinde yok, tedarik ettikçe kargoya verıyorlar.
Ne demek alakası yok İstanbul bilişimde de bazı ürünleri gönderiyorlardı zaten.

İstanbul bilişim son zamanlarda hiç ürün göndermemeye başladı.
Ne demek alakası yok İstanbul bilişimde de bazı ürünleri gönderiyorlardı zaten.

İstanbul bilişim son zamanlarda hiç ürün göndermemeye başladı.

1-2 aya Çin'den ürün geliyor.

Çin'den, İtopya'ya göre daha hızlı geliyor zaten.
Dün iptal ettim, 180 TL ekstra ödedim, Amazon'dan aldım bugün elime ulaştı. 24 saat bile geçmedi.

Faizli taksit yaptırmıştım. 640TL'ye geldi 599TL'lik kulaklık. İade istesem, 640TL'yi mi verirler 599TL'yi mi? Bence 640TL ama yine de sorayım size. Ayriyeten kaç günde iade ettiler.

Geri
Yukarı