Çözüldü İtopya 4500TL parayı aldı ama sipariş oluşturulmadı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rowaulf

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Çukurova/ADANA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 5500 Ekran Kartı: Zotac GeForce RTX 3050 Twin Edge RAM: G.Skill 3000MHz CL16 DDR4 8x2 16 GB
SSD: Adata Legend 750 500GB M.2 SSD Anakart: Gigabyte B450M k r1.0 Telefon 1 : iPhone 13 pro Telefon 2 : Redmi Note 11 128/6
Klavye: GamePower Warlock Compact Mouse: Everest Sagitta Mikrofon:Boya BY-M
Meslek
Video Editör / YouTuber
İtopya'dan bugün sipariş veriyordum. Telefonuma gelen SMS'i girdim fakat sistem arızası dedi alışveriş yapılmadı fakat fark ettim ki QNB kartımdan 4500TL çekilmiş. Saat 18'i geçtiği için müşteri hizmetleri açmıyor ne yapmam gerek? Paramı verirler mi?

Çözüm
Hocam para durumu ne.

Hocam şikayet Var'dan şikayet oluşturdum. Sabah saat 9'da aradım müşteri hizmetlerini açtıları şikayeti de görmüşler zaten. Mail adresime birkaç soru gönderdiler (kart 4 hanesi, satın alım tarihi vb.) Birkaç saat sonra siparişi verdiler ürünü gönderecekler.
İtopya'dan bugün sipariş veriyordum. Telefonuma gelen SMS'i girdim fakat sistem arızası dedi alışveriş yapılmadı fakat fark ettim ki QNB kartımdan 4500TL çekilmiş. Saat 18'i geçtiği için müşteri hizmetleri açmıyor ne yapmam gerek? Paramı verirler mi?

Hocam yarın tekrar arayın ya da iade gelebilir size siz aramadan ama aramanızda fayda var bankanızıda ararsınız.

Bildiğim kadarıyla o para şu an askıda kaldı saat 12 gibi iade edilir büyük ihtimal ile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam para durumu ne.

Hocam şikayet Var'dan şikayet oluşturdum. Sabah saat 9'da aradım müşteri hizmetlerini açtıları şikayeti de görmüşler zaten. Mail adresime birkaç soru gönderdiler (kart 4 hanesi, satın alım tarihi vb.) Birkaç saat sonra siparişi verdiler ürünü gönderecekler.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı