Elektronik İtopya 7. yaşa özel 7 fırsat

Arkadaşlar acil değil ama flash ihtiyacım var Kingston alınmaz deyip yazıyı paylaşmışsınız ama m serisi 30 MB yazıyor diye mi önermiyorsunuz yoksa 1 ayda bozulur diye mi önermiyorsunuz merak ettim 😊

Ne için kullanıcaksınız ona bağlı hocam bende var hiçbir sıkıntı görmedim eğer televizyona takacak ya da depo için kullanıcaksınız uygun fiyata alınabilir bir bellek yalnız sürekli işiniz hız ve zaman tasarrufu gerektiriyorsa bence bellek almayın taşınabilir SSD alın yani 2-3 dk sizi kuratarıcaksa daha iyi bellekler var ama o paralarda verilir mi tartışılır?

Ne için kullanıcaksınız ona bağlı hocam bende var hiçbir sıkıntı görmedim eğer televizyona takacak ya da depo için kullanıcaksınız uygun fiyata alınabilir bir bellek yalnız sürekli işiniz hız ve zaman tasarrufu gerektiriyorsa bence bellek almayın taşınabilir SSD alın yani 2-3 dk sizi kuratarıcaksa daha iyi bellekler var ama o paralarda verilir mi tartışılır?
Yok be hocam telefonun 9 gb alanı olduğundan 3 tane banka uygulaması 4 tane program kurulu ve hafıza neredeyse full o yüzden film, dizi falan yükleyip dışarda rahat rahat kullanmak istiyorum ve M serisi 35mb okuma yapıyormuş heralde film izlemeye yeter bu.

Yok be hocam telefonun 9 GB alanı olduğundan 3 tane banka uygulaması 4 tane program kurulu ve hafıza neredeyse Full o yüzden film, dizi falan yükleyip dışarıda rahat rahat kullanmak istiyorum ve m serisi 35MB okuma yapıyormuş herhalde film izlemeye yeter bu.

Kingston al geç hocam bozulma falan yok bu tür yorumlara aldanma garantisi var zaten 128 GB beleş fiyat resmen ben mouse + bellek aldım. Sizin işinizi çok rahat görür.

Kingston al geç hocam bozulma falan yok bu tür yorumlara aldanma garantisi var zaten 128 GB beleş fiyat resmen ben mouse + bellek aldım. Sizin işinizi çok rahat görür.
Peki teşekkür ederim 😄 umarım itopya kısa sürede dönüş yapar, ben de fare alıcam ve fare için de fazladan 50 tl kargo ödemiyim diye bellek siparişini iptal ettim ama indirimli fiyat bitti umarım mağdur etmezler beni.

Bahsedilen şeyler doğru. Yorumlara aldanma demişsiniz ama yalan atmıyoruz sonuçta.
Hocam benim anlamadığım şey belleğin 1 ayda bozulacak olmasına mı kızıyordunuz yoksa 35mb okuma yapmasına mıydı ama zaten hız ile işim olmadığından 2 tane film atıp işimize bakıcaz, hemen bozulmadığı sürece sorun yok.

Peki teşekkür ederim 😄 umarım itopya kısa sürede dönüş yapar, ben de fare alıcam ve fare için de fazladan 50 tl kargo ödemiyim diye bellek siparişini iptal ettim ama indirimli fiyat bitti umarım mağdur etmezler beni.

Hocam benim anlamadığım şey belleğin 1 ayda bozulacak olmasına mı kızıyordunuz yoksa 35mb okuma yapmasına mıydı ama zaten hız ile işim olmadığından 2 tane film atıp işimize bakıcaz, hemen bozulmadığı sürece sorun yok.
Bozulma şans işi ama hızlarının düşük olması şans eseri değil. 100 okuma, 15-20 de yazma verir en fazla.
İş görür. @Endless Kaan Hocama sordum.

Bahsedilen şeyler doğru. Yorumlara aldanma demişsiniz ama yalan atmıyoruz sonuçta.

Hocam yapıcı yoruma her zaman varım zaten size söylenen bir şey değil yanlış anladıysanız kusura bakmayın sadece şunu demek istedim yani hıza ihtiyaç yok çok fazla depolama alanı yüksek bir bellek isteniyorsa bu bellek tam o ihtiyaçları karşılar yok hızı 10 MB yok 1 ayda bozuluyor koskoca Kingston 1 ayda bozulan belleği 4 farklı boyutta çıkarmaz bu gülünç bir durum olur kendileri için adamlar hiç yapmaz daha iyi olur derler. Ama şunu belirteyim hız konusunda yavaş orası zaten açık ve ortada ama bozulma vs. hiç yaşamadım ben.

Katar Pro'yu aldım 3 gün önce çok güzel mouse. İhtiyacım yoktu fakat kenarda dursun lazım olur diye aldım.
Hocam kingston 128gb aldım ama iade talebimi 3 gün sonra işleme aldılar onlar yüzünden indirimli fiyatı bitti 😔 bu itopya neden hep böyle yapıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı