İtopya AFK-three alınır mı?

NotCNR

Centipat
Daha fazla  
Dün İtopya'dan AFK-three isimli bu bilgisayarı aldım. Ekonominin durumunda dolayı kendim toplamadım hazır sistem aldım. Sizce sistem iyi mi, darboğaz yapar mı, yerine tercih etmem gereken parçalar var mı? Ayrıca SSD'yi 500 GB yerine 1TB aldım RAM'leri de Kingston olarak değiştirdim. Eğer öneriniz varsa açığım fakat fiyatı yükseltemem çıkabildiğim son çıta bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dün İtopya'dan AFK-three isimli bu bilgisayarı aldım. Ekonominin durumunda dolayı kendim toplamadım hazır sistem aldım. Sizce sistem iyi mi, darboğaz yapar mı, yerine tercih etmem gereken parçalar var mı? Ayrıca SSD'yi 500 GB yerine 1TB aldım RAM'leri de Kingston olarak değiştirdim. Eğer öneriniz varsa açığım fakat fiyatı yükseltemem çıkabildiğim son çıta bu.

MAXIMA-6800 / AMD Ryzen 5 5600 / MSI Radeon RX 6800 Gaming Z Trio 16G V1 16GB / 16GB RAM / 500GB SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR bundaki ekran kartı oradaki ekran kartindan kat kat daha iyi o fiyata 8 GB VRAM'li ekran kartı yazık olmuş ayrıca geriye kalan parayla da özellestirme yapabilirsiniz (kesin NVIDIA fanboylardan diss yiyeceğim).

Benim attığımla AMD arasındaki büyük farklar neler? Avantajı dezavantajı. Sadece ekran kartı yönünden değil.

Hocam parçaları kaliteli. 7000 TL daha az verip daha fazla FPS alırsınız. İptal edip 6800 sistemi alın.

İşlemci 5800x3D.
Anakart B550M-PRO
RAM Adata Gammix 3600 MHz.
SSD Samsung 980 1TB.
Bu şekilde alın. Çok daha fazla FPS alırsınız oyunlarda.

Hocam 27k civarına AMD sisteminin üst versiyonu yok mu elimde olan bütçeyi sonuna kadar kullanmak istiyorum.

28k tutuyor söylediğim şekilde.

Geri
Yukarı