İtopya anakartı 5 gündür kargoya vermiyor

Hocam sitede belirtildiğine ve aradığımda söylediklerine göre depoları taşınmış, yeni şube açılmış, covid 19 kapsamında çalışanlar devriyeli olarak falan filan çalışıyormuş gibi olayları varmış birde bunun üzerine indirim siparişleri gelince kargoların 2 hafta içinde ulaşmasını sağlayacaklarını söylediler. Ne kadar doğrudur bilmem fakat önceden yapmış olduğum alışverişlerime istinaden tedirgin değilim. Siparişlerim 10 aralıktan önce gelsin yeter bana o kadar uzayacağını bile sanmam.

Bu arada 08502592696 şu numarayı arıyorsunuz değil mi? Sitede yazan başka bir numara daha vardı ondan bende ulaşamamıştım Bi de bunu deneyin isterseniz. Fakat mail iletişimi cidden sıkıntı 2 günde bir maillere bakıyorlar galiba..

Son düzenleme:
Arkadaşlar sabırsız olmayın. Kargoya verseler bile kargo firmaları yoğun bu aralar. Geçen sene 1 ayda gelmeyen Hepsiburada kargolarını unuttunuz sanırım :)

Bu arada 19 Kasım'da bende sipariş verdim ve dün kargoya verildi, bugün elime ulaştı.

20'sinde sabah işlemci aldım salı günü geldi. 20'sinde akşam ankart aldım hala kargoya verilmedi.

Arkadaşlar sabırsız olmayın. Kargoya verseler bile kargo firmaları yoğun bu aralar. Geçen sene 1 ayda gelmeyen Hepsiburada kargolarını unuttunuz sanırım :)

Bu arada 19 Kasım'da bende sipariş verdim ve dün kargoya verildi, bugün elime ulaştı.
Nerede oturuyorsunuz acaba? Ben 20 sinde sipariş verdim ama 5. iş günü hala tık yok

bakınız 1 sitede yazan tarihler aldatıyor bizi.
2 çağrı merkezlerinde IVR sürekli 50 dakika bekletiyor 850 li numara burdanda para kırıyorlar.
3 muhattap yok maile cevap yazan yok.
4 kargom nerede sabrım tükendi ! İTOPYA kendine gel bilindik bir firmasın kendini rezil etme...

Bakınız 1 sitede yazan tarihler aldatıyor bizi.
2 çağrı merkezlerinde IVR sürekli 50 dakika bekletiyor 850'li numara buradanda para kırıyorlar.
3 Muhatap yok maile cevap yazan yok.
4 Kargom nerede sabrım tükendi! İtopya kendine gel bilindik bir firmasın kendini rezil etme...

Aynen öyle indirim zamanı kim depo taşır ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı