İtopya ürünü kargoya vermiyor

astroaudd

Hectopat
Black Friday indirimlerinin olduğu zaman 27/11/2020 tarihinde i3 10100F işlemci almıştım İtopya'dan bunun yanında Hepsiburada'dan anakart ve İncehesap'tan RAM siparişi vermiştim diğer siparişlerim 29 ve 30'unda elime ulaştı ama İtopya'dan aldığım hala kargoya verilmedi. E postalarıma cevap verilmiyor ve hala hiçbir şekilde bilgi alamıyorum ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
20 Kasım'da sipariş verdiğim ürün daha bugün kargoya verildi. Aşırı yoğunluktan kaynaklıymış. Size sıra gelmesi için bekleyeceksiniz malesef.

Black Friday indirimlerinin olduğu zaman 27/11/2020 tarihinde i3 10100F işlemci almıştım İtopya'dan bunun yanında Hepsiburada'dan anakart ve İncehesap'tan RAM siparişi vermiştim diğer siparişlerim 29 ve 30'unda elime ulaştı ama İtopya'dan aldığım hala kargoya verilmedi. E postalarıma cevap verilmiyor ve hala hiçbir şekilde bilgi alamıyorum ne yapabilirim?

Sıranı bekle. Biz 20'sinde sipariş ettik😂.

Bende sistem topladım kardeşime hala verilmedi kargoya bu 2. sistem alışım bu dönem yoğunluktan dolayı gecikiyor sabredin

11.jpg

İçinizi rahatlatır mı bilmem ama şikayetvara yazabilirsiniz. İncehesap'tan alışveriş yaptığımda bana da aynısı olmuştu. En son şiklayetvara yazdım 15 dakika sonra SMS geldi montaj işleminiz bitti ürün kargoya verildi diye.

Geri
Yukarı