İtopya APU-Value sistem alınır mı?

bad life

Centipat
Herkese selam, yeni bilgisayar alacağım. Bütçem maksimum buna yetiyor.

APU-VALUE/AMD Ryzen 5 5600G/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/MASAUSTU BILGISAYAR |ITOPYA.COM

Daha monitör de alacağım için, 10k ya bu sistemi alabiliyorum. APU falan bilgisayardan pek anlamıyorum, monitör alacağımdan dolayı 13K oluyor bu sistem iyi midir peki? Yukarıdaki linkte İtopya'nın ve şunu ekleyem, İtopya'nın mağazası bize bayağı yakın adres olarak aklınızda bulunsun. Bu sistem alınır başka bir şey mi alayım?

Herkese selam, yeni bilgisayar alacağım. Bütçem maksimum buna yetiyor.

APU-VALUE/AMD Ryzen 5 5600G/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/MASAUSTU BILGISAYAR |ITOPYA.COM

Daha monitör de alacağım için, 10k ya bu sistemi alabiliyorum. APU falan bilgisayardan pek anlamıyorum, monitör alacağımdan dolayı 13K oluyor bu sistem iyi midir peki? Yukarıdaki linkte İtopya'nın ve şunu ekleyem, İtopya'nın mağazası bize bayağı yakın adres olarak aklınızda bulunsun. Bu sistem alınır başka bir şey mi alayım?
Hocam ekran kartı yok. Çok birşey beklemeyin.

13K butceniz var.

Monitoru 50 TL'ye bitpazarından tuplu 1 inch monitor alin ama sistemi bunu alin derim.
Bu sistemi alın ve sabredin. Monitörü daha sonra alırsınız. Apu sisteme o kadar para verilmez.

Geri
Yukarı