Elektronik İtopya bayram indirimleri başladı!

@SadeceYiğit @Kaan Diktaş iyi sosyaller:)
Dün bana G535 önermiştiniz ama, biraz kronik problemleri olan bir kulaklık gibi.
Sizce bütçeyi yükseltip hs 80 kablosuz almaya değer mi yıllarca tatmin olmak istiyorum dizi, müzik, oyun konusunda.

Son düzenleme:
@SadeceYiğit @Kaan Diktaş iyi sosyaller:)
Dün bana G535 önermiştiniz ama, biraz kronik problemleri olan bir kulaklık gibi.
Sizce bütçeyi yükseltip HS 80 kablosuz almaya değer mi yıllarca tatmin olmak istiyorum dizi, müzik, oyun konusunda.

Hocam 6 bin civarına daha iyisi olur gibi . Bana sorarsanız 800 TL daha çıkıp Blackshark V2 Pro almanız çok daha mantıklı olur.

Hocam 6 bin civarına daha iyisi olur gibi . Bana sorarsanız 800 TL daha çıkıp Blackshark V2 Pro almanız çok daha mantıklı olur.
Razer kablosuz farem micro Usb, buna da typc değil diyenler olmuş galiba bu kulaklıkta micro USB, şu micro Usb yüzündena faremi bile kablolu kullanıyorum şarj kısmı kırılacak bir şey olacak diye.
Da v2 pro.

Razer kablosuz farem Micro USB, buna da typc değil diyenler olmuş galiba bu kulaklıkta Micro USB, bıktım şu Micro USB yüzündena faremi bile kablolu kullanıyorum şarj kısmı kırılacak bir şey olacak diye.
Da V2 Pro.

Hocam yanlışınız var. BlackShark V2 Pro Type-C girişli. Şarj ederken bilgisayarınıza USB bağlayacaksınız kulaklığa da Type-C. Dongle da USB girişli.Micro USB yok yani hiçbir yerinde.

Hocam yanlışınız var. BlackShark V2 Pro Type-C girişli. Şarj ederken bilgisayarınıza USB bağlayacaksınız kulaklığa da Type-C. Dongle da USB girişli. Micro USB yok yani hiçbir yerinde.

PC hocasının videosuna baktım neyse ki Micro USB değilmiş. Yorumlar yanlış demek ki :)

PC hocasının videosuna baktım neyse ki Micro USB değilmiş. Yorumlar yanlış demek ki :)

Büyük ihtimalle öyledir. Dediğim gibi o fiyatlara bu daha mantıklı. Yıllardır bütün ekipmanlarını Razer seçen biri olarak bir kere bile bana pişmanlık yaşatmadı. Tavsiyem kulaklıkta da SteelSeries'ya da Razer dışında bir marka tercih etmeyin.

@SadeceYiğit @Kaan Diktaş hocam selam:) G733 ile Razer BlackShark V2 Pro arasında ki 2000TL'lik farka değer mi?
Bütçemi çok fazla zorlayacak Razer. G733 alırsam Razer almadığım için pişman olur muyum?
Arctis 7+ hoşuma gitti.
Bütçe 5.5k mikrofonu hiç kullanmıyorum.
Film, oyun.
Hocam iyi günler @SadeceYiğit

Son düzenleme:

Geri
Yukarı