İtopya Black Friday kargo gecikmesi

Arkadaşlar merhaba. Twitterde #itopyadenetlensin Adı altında bir heşteg ile Ticaret Bakanlığı ve Bakan Ruhsar Pekcan'ı etiketlerek şikayette bulundum. Destek verirsen belki sesimiz daha çok çıkar ve artık kimse mağdur olmaz. Eylem yapmadan sesimizi yükseltmeden bunlar bizi sömürmeye devam edecek. Lütfen herkes destek olsun!
#itopyadenetlensin Lütfen Twitterde hashtag e destek olun. Sitede yazan tarihten geç alan veya hiç alamayan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyoruz. Böyle böyle bir şeyler değişir ancak!

İtopya'nın müşteri memnuniyeti gibi bir prosedürü yok ne yazık ki...

Keşke kendilerinin bir çalışanı bu forumu kullansa da bize gerçekleri açıklasa diyeceğim ama sözleşmeleri gereği bunu yapamazlar sanırsam.

#itopyadenetlensin Lütfen Twitterde hashtag e destek olun. Sitede yazan tarihten geç alan veya hiç alamayan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyoruz. Böyle böyle bir şeyler değişir ancak!

İtopya'nın müşteri memnuniyeti gibi bir prosedürü yok ne yazık ki...

Keşke kendilerinin bir çalışanı bu forumu kullansa da bize gerçekleri açıklasa diyeceğim ama sözleşmeleri gereği bunu yapamazlar sanırsam.
#itopyadenetlensin destek olun sesimiz yüksek çıksın. Twitterde hesteg var es geçmeyin.

İtopya müşteri hizmetleri 09.00 da açılıyor. 09.01 de aradım bugün, konuşmak için değil merak ettim kaç kişi olacak önümde diye. 28. kişiydim. DDoS tan hallice vaziyet.

Arkadaşlar 20 kasımda verdiğim sipariş bugün 14:25 itibariyle kargoya verilmiş bulunmaktadır. Bu arada reklam gibi olmasın da donanımhaber forum sitesindeki firma yetkilisine yazmıştım. Orda mailden alamadığım ilgiyi verdiler. Oradan yardım isteyebilirsiniz. Hala kargoya verilmediyse tabii. Herkese iyi forumlar dilerim

Peki UPS ile sorun yaşayan var mı? 3 gün önce kargoya verildi ama kargo hala elime ulaşmadı. Tahmini teslim tarihi dündü.

Şu an değil ama daha önve çok yaşadım kasa almıştım mesela yanlış yere götürdükleri için 1 haftadan fazla beklemiştim başka siparişlerimi ede 4 5 günden önce elime hiç ulaşmadı

Geri
Yukarı