İtopya Black Friday kargo gecikmesi

Ayın 20 sinde sipariş verdik hala daha kargolamadılar. Bu demektir ki elinde olmayan ürünleri satıyorlar. Kaç gün olmuş kargolamak bu kadar zor mu? Nanokatalog musun sen 1 ayda ürün gönderiyorsun?

Monitör satın almıştım, şu an dördüncü iş günü içerisindeyim halen bekliyorum. Depo taşınmasından dolayı gecikeceğini söylediler, iade etmek ile etmemek arasındayım, iade ettiğimde paranın geç gönderilmesi gibi bir durum da var çünkü.

Monitör satın almıştım, şu an dördüncü iş günü içerisindeyim halen bekliyorum. Depo taşınmasından dolayı gecikeceğini söylediler, iade etmek ile etmemek arasındayım, iade ettiğimde paranın geç gönderilmesi gibi bir durum da var çünkü.

Tamamen aynı durumdayım. Arada kaldım ne yapsam bilmiyorum.

Tamamen aynı durumdayım. Arada kaldım ne yapsam bilmiyorum.
Pazartesi gününe kadar beklemeyi düşünüyorum, eğer kargoya verilmezse salı günü iade talebimi oluşturacağım ve muhtemelen gidip MediaMarkt, Vatan gibi yerlerden satın alacağım.

site 3-5 iş günü içerisinde kargoya verileceğini söylüyor araya haftasonu da girmiş biraz anlayış göstermeniz gerekiyor diye düşünüyorum bende perşembe günü monitör sipariş vermiştim pazartesi günü kargoya verildi.
Benim 6 gün oldu? Hala en ufak bir gelişme yok. Tamam ama anlayışta bir yere kadar.

Geri
Yukarı