İtopya Black Friday kargo gecikmesi

Vatan ile arasındaki farkı anlattığın için sağol. Bu konudaki kimse bunu bilmiyordu zaten. Montaj gerektirmeyen ürünlerle falan ilgilenen bir birimi falan da olmasa gerek buranın senin mantığınla. Biz burada bunları konuşuyoruz, bizden sonra kimse mağdur olmasın, ürün almak istiyorsa da bunları göze alarak alsın diye. Kimse burada mağaza savunuculuğu yapmasın, beklemek isteyen normal karşılayan varsa hemen alsın. Buradaki kimse haksız yere eleştiride bulunmuyor şu anda. Onun dışında konu ile ilgilenmek zorunda değilsiniz.

İtopya'dan ilk kez bir şey almıyorum. Yoğunluk olmadığında şahsen mağazalarından ürün de aldığım oldu. Basit bir mouse pad. Adam eline tükenmez kalemle sipariş no yazdı, depodan alıp geliyorum dedi ve inanır mısın o su sebilinin yanındaki deri koltukta tam 37 dakika bekledim. Boş mağazada, eleman siparişi 37 dakikada buldu anca getirdi. Bunun normal olduğunu sanmıyorum. Bu firmanın sistemsel olarak bir sıkıntısı olduğu apaçık. Bir şeyleri yanlış yapıyorlar ve düzeltmemek konusunda kararlılar.

İtopya'dan ilk kez bir şey almıyorum. Yoğunluk olmadığında şahsen mağazalarından ürün de aldığım oldu. Basit bir mouse pad. Adam eline tükenmez kalemle sipariş no yazdı, depodan alıp geliyorum dedi ve inanır mısın o su sebilinin yanındaki deri koltukta tam 37 dakika bekledim. Boş mağazada, eleman siparişi 37 dakikada buldu anca getirdi. Bunun normal olduğunu sanmıyorum. Bu firmanın sistemsel olarak bir sıkıntısı olduğu apaçık. Bir şeyleri yanlış yapıyorlar ve düzeltmemek konusunda kararlılar.

Evet aynen öyle. Mağazalarından direkt elimle raftan aldıgım termal macunu satın alabilmek için 30dk beklettiler. Sohbet muhabbet edildiği için diğer müşteriler ile.

Dostlar, sipariş iptal talebi oluştursam kaç haftada yanıtlanır, para iadesi sağlanır? Fikiri olan var mı?

Ayın 20'sinde bende kulaklık siparişi verdim 5 iş günü oldu hala kargoya verilmedi.
128185594_430416147949186_5821446790809577654_n.jpg

Böyle bir cevap aldım. Umarım haftaya kargoya verilir.

Geri
Yukarı