İtopya Black Friday kargo gecikmesi

20 Kasım'da verdiğim kulaklık siparişi hala kargoya verilmedi. Benden daha sonraki günlerde sipariş veren arkadaşların ürünleri ulaşmış bile. Sanırsam rastgele kargoya veriyorlar belli bir düzenleri yok gibi.

Aynı tarihte ben de kulaklık siparişi verdim, benim ki de aynı durumda. Hangi modeli söylemiştiniz?

Sıkıldım şu itopya kargo muhabbetlerinden.
Foruma baksaydınız alış veriş yapmadan önce konu açmanıza da gerek kalmazdı.
Aptal bir e-ticaret sitesi alt tarafı...

Sıkıldım şu itopya kargo muhabbetlerinden.
Foruma baksaydınız alış veriş yapmadan önce konu açmanıza da gerek kalmazdı.
Aptal bir e-ticaret sitesi alt tarafı...
Haklısınız. Kendimden örnek vereyim: 20 kasımda indirimi görünce yayıncıların videolarına inanarak direkt atladım. Hiçbir forumdan da bakmamıştım itopya muhabbetine. Bu ilk ve son alışverişimdi. Tecrübe edindik diyerekten diğer arkadaşların da bu şekilde yapmamasını temenni ediyorum.

20 Kasım'da verdiğim sipariş hala kargoya verilmedi. Çok net stokta olmayan ürünleri satıyorlar. Arkadaşımın bir hafta önce vermiş olduğu klavyesi eline ulaştı. Biz hala bekliyoruz. Mail attığımda da bir buçuk hafta içerisinde verilir diyorlar şaka gibi.

Benim paket bu aksam 19:22 de kargoya verilmiş. Darisi tüm bekleyen arkadaslarin başına.
sonunda kargocuya teslim edip kargo numarasini sistemde paylastilar. Bir daha asla bu firmadan ürün almam asla !

31 Ekim'de Gigabyte G27F monitörü almıştım, 5 Kasım'da elime ulaştı fakat ayar tuşunda üretim hatası var olduğundan ertesi gün geri gönderdim birebir değişim için. 20 Kasım'a kadar herhangi bir geri dönüş alamayınca İstanbul'da ikamet eden kardeşimi mağazaya yönlendirerek iade talebi oluşturdum. Önce 7 gün ardından 14 gün içerisinde kartınıza iadesi yapılır denildi.

Monitörü çok beğendiğim için dayanamadım 300 TL daha uygun fiyata satışa koyduklarını görünce bir daha satın aldım İtopya'dan 27 Kasım'da. İlk alışverişimin iadesi bugün kartıma yansıtıldı fakat yeni sipariş hala kargo verilmedi haliyle. Ama bu sefer kendi stokları değil tedarikçi stoklarını sattıklarını bilerek ve isteyerek sipariş verdim, beklemeye hazır ve mahkumum ben de maalesef.

Arkadaşlar ben kingston ram ve ssd siparişi vermiştim. Bugün kontrol edeyim dedim ama hala hareketlilik yok. Kingston ram stok durumuna bakayım dedim, ben alırken webde stokta var yazıyordu ama şu anda yazmıyor ve benim sipariş hala kargoya verilmedi. Acaba daha bekler miyim yoksa son birkaç stoktan birisi bana gelme şansı var mı?Artık 2 hafta oldu. Hiç gelmicek diyenlerinki bile geldi bende hala hareket yok.

Geri
Yukarı