İtopya.com ürünü kargoya vermiyor

Aynen öyle teşekkür ederim. Sistem topluyorum doğal olarak heyecanlıyım. Geriye RAM ve Kasa kaldı. Bütçem kalmadığı için alamadım. Aralığın 13'unde galiba İncehsapta Gaming geceleri diye bir olay dönüyor. Ordan indirimle RAM almayı planlıyorum. Bende bu arada Yurtici kargodan memnunum burda bir sıkıntım olmadı.
Hocam ben de sistemimdeki bilgisayarı kasasız olarak kullandım 4 ay, bu indirimlerde aldım kasayı ben de. :)
Kasayı sona bırakın. Kasasız da oluyor ancak diğerleri olmadan olmuyor. Ekran kartınız vs biraz tozlanabilir ancak bende aşırı bir tozlanma olmadı. 1 ayda hiçbir şey olmaz, kullanabilirsiniz. Zaten kışın pek tozlanacağını sanmıyorum.
Bende bugüne kadar yurtiçi ile sıkıntı yaşamadım 1 gün veya en geç 2 günde ulaştı bu arada ürünü cumartesi değil cuma günü almışım 4. Gün bugün
Bende ilk sistemi topladım r5 3600, gigabyte b450m s2h, xpg gammix d30 2x16gb ram crucial bx500 240gb ssd ekran kartına para yetmedi 😊 bakalım nasıl olacak
Ryzen 5 1600+RX 570'de yapılabilirmiş ancak herhalde daha güçlü bir kart almayı planlıyorsunuz.
Ayrıca eğer bir RX 5700 veya RTX 2060 falan alacaksanız o anakart çok giriş seviyesi kalmış sanki.

Ben Perşembe akşam 11'de monitör siparişi verdim, Pazar akşam kargoya verdiler. Kargo Ankara'ya gelmiş, bekliyorum bakalım. Bugün gelir inşallah

Geldi mi kargo? Siz Ankara'nın hangi tarafındasınız?
Ben de 28'i akşamı sipariş vermiştim, hala hazırlanıyor.
Bende ayın 28'inde bende anakart ve monitör aldım. Anakart kargoya verildi ama bulunduğum yerde UPS kargo şubesi yok anakart gelmiş olmasına rağmen ilde bekliyor. İsim bitince arayıp soracağım. Neden beklediğini. Monitör 4 gündür daha kargoya verilecek.
Anakart hangi gün kargoya verildi? Aynı gün sipariş verenler de bile sırayla kargoya vermiyorlar anladığım kadarıyla. Sistem nasıl işliyor anlamadım.

Geldi mi kargo? Siz Ankara'nın hangi tarafındasınız?
Ben de 28'i akşamı sipariş vermiştim, hala hazırlanıyor.

Anakart hangi gün kargoya verildi? Aynı gün sipariş verenler de bile sırayla kargoya vermiyorlar anladığım kadarıyla. Sistem nasıl işliyor anlamadım.
28'inde aldım 29'unda kargoya verilmişti anakartim. Anladığım kadarıyla bir sıra falan yok :D tamamen şans işi.
Hocam ben de sistemimdeki bilgisayarı kasasız olarak kullandım 4 ay, bu indirimlerde aldım kasayı ben de. :)
Kasayı sona bırakın. Kasasız da oluyor ancak diğerleri olmadan olmuyor. Ekran kartınız vs biraz tozlanabilir ancak bende aşırı bir tozlanma olmadı. 1 ayda hiçbir şey olmaz, kullanabilirsiniz. Zaten kışın pek tozlanacağını sanmıyorum.

Ryzen 5 1600+RX 570'de yapılabilirmiş ancak herhalde daha güçlü bir kart almayı planlıyorsunuz.
Ayrıca eğer bir RX 5700 veya RTX 2060 falan alacaksanız o anakart çok giriş seviyesi kalmış sanki.
Aynen bende 1 ay falan uzay montaj kullanacağım. Anakartin kutusunun üstünde durur. Çok sıkıntı olacağını sanmıyorum.

@AreYouOkey Sıra olayı olabilir. Siz aldığınızda daha indirim tam olarak yaygınlaşmamıştı. İsmi kara "Cuma" olduğu için insanlar cuma gününü veya haftasonunu beklediler. Kısacası yoğunluk perşembeden sonra başladı. :D

Aoc C24g1 siparişi verdim Vatan Bilgisayar'dan 2 gun önce, şuan kargoda. Aynı fiyata Itopya sitesinde mevcuttu. +Olarak Steel Series 300s Mause veriyordu. 8-10 gun bekleyeceksin, bellide olmaz urunde bir sıkıntı çıkacak sonra uğraş .

28'inde aldım 29'unda kargoya verilmişti anakartim. Anladığım kadarıyla bir sıra falan yok :D tamamen şans işi.

Aynen bende 1 ay falan uzay montaj kullanacağım. Anakartin kutusunun üstünde durur. Çok sıkıntı olacağını sanmıyorum.
Aynen, sıkıntı olmuyor. Ben altında paketten çıkan statik poşeti kullandım. Kutu ve poşet biraz deforme olabiliyor ancak sıkıntı olmaz. Tekrar hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı