İtopya.com ürünü kargoya vermiyor

29/11/2019 tarihinde Ryzen 3 1200 işlemci satın aldım. Bugün olmuş hala kargoya verilmemiş. Onaylandı yazıyor kaaaaç gündür hala aynı. Ya müşteri hizmetlerini arıyorum sıra var bekliyorum yarım saat telefon kapanıyor. Gmail'e posta attım cevap yok. Şikayetvar.com'da yazdım cevap yok firmaya ulaştığı halde. Ben ne yapacağım? Trendyol'da ürün aldım bugün dağıtıma çıktı orada da cuma günü indirimi vardı orada da yoğunluk vardı. Ora daha büyük bir kurum vs. Kara cuma günü indirimlerinde ürün alan varsa bilgilendirebilir mi? Veya bilgisi olan bana bir şey söylesin ne yapayım iptal mi edeyim? Normal zamanlarda sipariş ettiğiniz de ürünün gelmesi kaç gün sürüyor?

Ben indirimdeyken ürün aldım 2. günde elime ulaştı
29/11/2019 tarihinde Ryzen 3 1200 işlemci satın aldım. Bugün olmuş hala kargoya verilmemiş. Onaylandı yazıyor kaaaaç gündür hala aynı. Ya müşteri hizmetlerini arıyorum sıra var bekliyorum yarım saat telefon kapanıyor. Gmail'e posta attım cevap yok. Şikayetvar.com'da yazdım cevap yok firmaya ulaştığı halde. Ben ne yapacağım? Trendyol'da ürün aldım bugün dağıtıma çıktı orada da cuma günü indirimi vardı orada da yoğunluk vardı. Ora daha büyük bir kurum vs. Kara cuma günü indirimlerinde ürün alan varsa bilgilendirebilir mi? Veya bilgisi olan bana bir şey söylesin ne yapayım iptal mi edeyim? Normal zamanlarda sipariş ettiğiniz de ürünün gelmesi kaç gün sürüyor?

Ayrıca İtopyanın her zaman ki yaptığı şey bu cuma ile alakası vardır elbet ama genel olarak geç kargolama yapıyorlar ürünü satın aldıktan sonra ilgi alaka yok yani ben İtopya yı tercih etmiyorum o yüzden aynı ürün başka yerde 3 5 daha pahalı olsa bile oran alıyorum İtopya baş ağrısı can sıkıntısı.

Son düzenleme:
İncehesaptan aldığım maile göre kargo hazır olduğu halde kargo firması teslim almaya gelmemiş. İtopya'da durum böyle midir bilemiyorum ama ihtimal yüksek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı