İtopya DA-G2 güvenilir mi?

Huseynn08

Decapat
DA-G2 adlı sistemi aldım ve bu sistemde bazı değişikliklerim oldu, bunlar:

-ADATA 2x8 GB 2400 MHz CL16
-Ryzen 5 2600 6 Çekirdek 19MB
-Seagate Barracude 1 TB HDD
-ADATA SX6000 M.2 1800MB Okuma/600MB Yazma 128 GB SSD

Bu sistem toplamda bana 6 ay taksit ile beraber 4700 TL’ye sipariş ettim fakat internette rastladığım şeylerden dolayı biraz tırsmaya başladım. İtopya'nın işlemciyi farklı göndermesi kargoya geç verilmesi vs.

İtopya güvenilir midir? Bu konu hakkında yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu sistem toplamda bana 6 ay taksit ile beraber 4700 TL’ye sipariş ettim fakat internette rastladığım şeylerden dolayı biraz tırsmaya başladım. İtopya'nın işlemciyi farklı göndermesi kargoya geç verilmesi vs.

Seçtiklerin parçalardan başka parça göndermesi imkansız. Ayrıyetten ramlari keşke 2x8 3000mhz seçseydiniz ryzen işlemciye performans bakımından destek olurdu

Ben de aynı sistemi aldım. Ancak çok yoğun talep olduğu için biraz geç geldi. Sadece işlemci ve ssd yi değiştirdim. İşlemci 2600 ssd corsair 240gb m2 yaptım. Ürün sorunsuz geldi. Ancak ben 2 kusur gördüm.
  1. Videodaki fan kontrollcüsü camlı kısımda değil arka kablolama kısmının olduğu yerde. Bu zaten çok ufak bir sorun. Zaten fanların modunu değiştirmek için camı açmaktansa arkadaki kısımdan değiştiriyorum( pci dı sanırım adı). İlk başta o arka yerde olduğunu bilmiyorumdum ve bulamayınca biraz korktum.
  2. Bunu da acelelerine veriyorum içinden power supply in güç kablosu çıkmadı.onu da tanıktan aldım.
Onun dışında her konuda yardımcı olabilirim istediğini sorabilirsin.

Bende Donanım Arşivi G2 almayı düşünüyorum bütçem 4800 TL, ne gibi eklemeler yapsam diye düşünüyorum fikri olan var mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı