İtopya güvenilir mi?

MertEren94

Hectopat
PC almak istiyorum, İtopya'dan almayi dusunuyorum ama İtopya guvenilir mi bilmiyorum. İnsanlarin yarisi guvenilir derken yarisi rezalet diyor ve garantide vs. sorun oldugunu, parcalarin eksik veya bozuk geldigini soyluyorlar. Ne yapayım ben?

Valla vatan bilgisayar dahil her satış sitesi ve mağazasına karşı olumlu olumsuz bir sürü yorum var. Kimi insan hiç bir sıkıntı yaşamazken kimisi yaşıyor. 14 gün içinde koşulsuz şartsız iade garantisi var internette. Korkma bu kadar. Ben itopya ile yaptığım alışverişlerde bir sıkıntı yaşamadım bu arada.

Valla vatan bilgisayar dahil her satış sitesi ve mağazasına karşı olumlu olumsuz bir sürü yorum var. Kimi insan hiç bir sıkıntı yaşamazken kimisi yaşıyor. 14 gün içinde koşulsuz şartsız iade garantisi var internette. Korkma bu kadar. Ben itopya ile yaptığım alışverişlerde bir sıkıntı yaşamadım bu arada.
Sen ne almistin İtopyadan? Hazir sistem mi, eger hazir sistem ise ne aldin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı