İtopya güvenilir mi ?

Aydın içi sipariş vericen galiba. UPS Kargo'ya veriyorlar ürünü, Söke'de bayisi var. Ben Cloud Stinger sipariş etmiştim, sorunsuz geldi. İtopya'yı tavsiye ederim.

İade, değişim vb gibi sorunlarda muhatap bulmak zor yazmış insanlar. Satış sürecinde sorun yaşayan pek yok. Müşteri hizmetleri çoğunlukla ulaşılamıyor.
Elektronik cihazlarda her zaman risk var. Yıllarca sorunsuz kullanabilirsiniz veya ikinci gün bozulabilir de. Önemli olan sıkıntı yaşandığında karşında cevap veren ve sorun çözen muhatap bulmak.

Bilgisayar sipariş verdin. Evine geldi. Kurdun, grafik kartını taktın. Oyun yükledin. 2 hafta sonra sıkıntı çıktı, bilgisayarın artık açılmıyor! Ne yapacaksın? Onlara mail atacaksın, onları arayacaksın, ve cevap gelmeyecek. Üzüleceksin, ve eğer İstanbul'da oturuyorsan mağazalarına gideceksin, eğer oturmuyorsan işin bir hayli zor olacak.

Onun haricinde gayet iyi bir yer İtopya.

Bilgisayar sipariş verdin. Evine geldi. Kurdun, grafik kartını taktın. Oyun yükledin. 2 hafta sonra sıkıntı çıktı, bilgisayarın artık açılmıyor! Ne yapacaksın? Onlara mail atacaksın, onları arayacaksın, ve cevap gelmeyecek. Üzüleceksin, ve eğer İstanbul'da oturuyorsan mağazalarına gideceksin, eğer oturmuyorsan işin bir hayli zor olacak.

Onun haricinde gayet iyi bir yer İtopya.

Teşekkür ederim

Hiçbir firma'nın garantisi, müşteri hizmetleri vatan kadar olamaz, buna emin ol.

Dostum İnventus'un hakkını yememek lazım. Vatan PC 1983 yılında Türkiye'nin ilk bilgisayar mağazasını açmış bir firmadır lafım yok ama İnventus'tan 16 yıldır sürekli alışveriş yapan biri olarak Vatanı aratmayacak bir müşteri hizmetleri olduğuna da değinmek isterim.

Dostum İnventus'un hakkını yememek lazım. Vatan PC 1983 yılında Türkiye'nin ilk bilgisayar mağazasını açmış bir firmadır lafım yok ama İnventus'tan 16 yıldır sürekli alışveriş yapan biri olarak Vatanı aratmayacak bir müşteri hizmetleri olduğuna da değinmek isterim.
Bak buna sevindim, en iyi müşteri hizmetleri bizim yararımıza. :))

Vatan kadar müşterisiyle dalga geçen başka bir firma yoktur. Uzak durun artık şu firmadan kaç kişinin ağzı yandı. İkinci el defolu klavyeyi bana satıp üstüne hayır bu kullanıcı hatası diyecek kadar ileri gitmiştir kendileri. Fiyatı 30 TL pahalı olmasına rağmen Vatandan olsun sağlam olsun diyerek almıştım bir de. İtopya Vatandan 10 kat daha güvenilir bir firma benim gözümde.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı