İtopya diamond sistem alınır mı?

yalo

Hectopat
Daha fazla  
İtopya'da satılan diamond adlı bir sistem var, sepetime ekledim. Orta bir sistem 1050 Ti var ben ASUS 1650 yaptım benim için bakar mısınız? 1500 TL'ye ViewSonic monitör de ekledim. O hazır sistemin fiyatına daha iyi PC toplanırmı merak ettim bakarsanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Power Boost PSU ve kasa alınmaz. Bütçe sanırım 5500 6000ARASI olacak topluyorum.
Toplam 5511TL ama bütçe aşılırsa 2adet RAM alıp kasayı şununla değiştirin.
@Hangottom hocam neyi beğenmediniz?

Son düzenleme:
Power Boost PSU ve kasa alınmaz. Bütçe sanırım 5500 6000ARASI olacak topluyorum.
Toplam 5511TL ama bütçe aşılırsa 2adet RAM alıp kasayı şununla değiştirin
240 gb bana yetmez
Toplam 5511TL ama bütçe aşılırsa 2adet RAM alıp kasayı şununla değiştirin

1 Hafta önce sorduğum soruda aercool alınmaz dendi

240 GB bana yetmez.

1 Hafta önce sorduğum soruda aercool alınmaz dendi.

Aerocool alınmaz diyorsun ve Power Boost PSU bulunan sisteme alınır mı diye soruyorsun. Aerocool alınır ama sen istemiyorsan şununla değiştirebilirsin.
240GB yetmez demişsin bizde alternatif çözüm üretiriz.
Windows'u SSD'ye kurarsın. Benim attığımdan iyisi toplanmaz.

Aerocool alınmaz diyorsun ve Power Boost PSU bulunan sisteme alınır mı diye soruyorsun. Aerocool alınır ama sen istemiyorsan şununla değiştirebilirsin.
240GB yetmez demişsin bizde alternatif çözüm üretiriz.
Windows'u SSD'ye kurarsın. Benim attığımdan iyisi toplanmaz .
teşekürler , yardımcı oldun :D

Toplam 5511TL ama bütçe aşılırsa 2adet RAM alıp kasayı şununla değiştirin.
@Hangottom hocam neyi beğenmediniz?

Anakart berbat. O kasa yerine Zalman N5 mf alınmalı. Intenso yerine Patriot burst alınır. PSU berbat.

Anakart berbat. O kasa yerine Zalman N5 mf alınmalı. Intenso yerine Patriot burst alınır. PSU berbat.

Bütçe? Adama parayı vereceksen tamam. Kasayı bütçe aşabilirsen N5 mf al dedim zaten SSD konusunda katılıyorum Patriot alınabilir ama burada en ucuzları seçtim anakartın neyi kötü Aerocool PSU'nun ne kötülüğünü gördün? Kusura bakma ama tüm sistemlere en iyi SSD'yi en iyi kasayı en iyi PSU'yu koyarsam para biter ben bütçeyi aşmadan böyle topladım hadi 5500TL'ye 144Hz monitör dahil topla da göreyim ve diyeyim ki bak bu adam benden iyi toplamış ben kötü topluyorum diyeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı