Elektronik Itopya EFFFSANE DOĞUM GÜNÜ FIRSATLARI

Ürün aynı ürün değil bir de biliyormuş gibi ısrar ediyorsun yahu. Yanlış bilgi verme!

Teknosa'daki üründe PCI 5.0 çıkışı bulunmakta. 4000 Serisi ekran kartları dönüştürücü olmadan takılabiliyor.

İlk önce arada tek fark 500 lira yazıp boş yapmışsın. Sonra uyaran arkadaşa da boş yapmışsın. Yanlış bilgiden temizlenmesi gerek Sosyal'in...

İtopya eski görsel kullanmış bu kadar. PCIe 5.0 yazanların hepsinde aynı çıkış var, ver siparişi görürsün hangisi geliyormuş hikaye anlatacağına.

Ürün aynı ürün değil bir de biliyormuş gibi ısrar ediyorsun yahu. Yanlış bilgi verme!

Teknosa'daki üründe PCI 5.0 çıkışı bulunmakta. 4000 Serisi ekran kartları dönüştürücü olmadan takılabiliyor.

Teknosa'daki ürün yeni seri hocam. 4000 Serisi kartlar direkt olarak dönüştürücüsüz takılabiliyor.
Teknosa dan alıyorum hocam

Piyasada bu kadar ucuza bu klavye satılmıyor. Alacak gibiyim de açılmış ürün vs mi yollayacaklar süphesine düştüm.

Aynı düşüncelere bende girdim fakat iade hakkım olduğu için ihtiyacım olmasa da çektim bir tane piyasadan en az bin TL ucuz duruyor.

Geri
Yukarı