Elektronik İtopya Efffsane okula dönüş fırsatları

Arkadaşlar sizce alınır mı bu. Fiyatı makul gibi. Zaten psu arayışındayım
Evganın psusu mu varmış? Ekran kartı kategorisinde iyi bir marka güç kaynağı olarak da bir problem olacağını düşünmüyorum ama bilen arkadaşlar yardımcı olabilir.

Arkadaşlar sizce alınır mı bu. Fiyatı makul gibi. Zaten psu arayışındayım
Bunu almanı öneririm hazır indirimdeymiş. Ama amazon germany satıyor garanti konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz araştırın derim.

ROG'cular beğenebilir fiyat fena değil. (6728TL)
Güzel ürün ama mprt yoksa 4 MS çok fazla. Bu tür bir monitör arayanlar için MSI Mag 274 qrf önerimdir.

Şansımı bu geceki İncehesap gaming gecesinde deneyeceğim.
Hocam sadece adam akıllı indirim 3080 de var. Onun dışında piyasa fiyatı 10 bin TL'lik ürünü Gaming gecesinden önce 13-15 bin gibi gösterip gaming gecesinde 9900 yada 9950 gibi fiyatlara koyuyorlar ooo büyük indirim algısı oluşturuyorlar.

Son düzenleme:
arkadaşlar itopya dolar 18 iken indirim yapacak diye bekliyosanız çok beklersiniz dell in alienware monitörünü 4k ya almıştım bu sene şimdi indirimli hali 6k indirim olayı tamamen insanları kandırmaya yönelik piyasanın düşme şansı yok

4ms fazla falan değil. Donanımların toplam gecikmesiyle topladığınızda oluşan gecikmenin yanında hiç kalır. 3ms'lik farktan yararlanabilecek insanlar %0.1~'lik kesimi oluşturuyorlar. Sonuç olarak bahsedilen 2K 165Hz monitör alınabilir.
Bilmiyorum benim bahsettiğim MSI Mag 274 qrf de güzel gibi ona da bakar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı