Elektronik Itopya EFFFSANE DOĞUM GÜNÜ FIRSATLARI

Yay sesi yok sessiz swich favorimdir. Red Switch'ten %20 daha sessiz.

Yay sesi space boşluk tuşundan yüksek gelir en çok bunda öyle bir şey yok paketi ilk yay sesine sonra kozmetiğe baktım.
Örnek: Corsair K65 mini aldığımda yay sesi nedeniyle iade etmiştim.

Siparişim gelince ayrıntılı bir şekilde incelemesini merak edenlerinize yazarım. :D

Siparişim bugün elime gelmiş bulunmakta ve şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki hem ses kalitesi olsun hem de mikrofon kalitesi şahane her detayıyla alınmaya değer dip ses sorunundan bahsediyorlardı ama sesi fullememe rağmen ne bir boğuk ses ne de bir cızırtıyla karşılaştım. Yani almak istiyorsanız alabilirsiniz kargo da hızlı sayılırdı 2 günde geldi. Gözlük takan birisi olarak çok rahat olduğunu söyleyebilirim. :D
Aga ben amazon dan g335 aldım rtings de falan bulamadım o kulaklığın incelemesini. Bahsettiğin için saol.

Apex Pro ve Asus Rog Scope Wireless arasında kaldım. Alan veya bilen arkadaşlar farklar nedir iletebilir mi? Asus'ta 600 lira civarında geri ödeme de var. Fiyatı ona göre düşünebiliriz.

Apex Pro ve ASUS ROG scope Wireless arasında kaldım. Alan veya bilen arkadaşlar farklar nedir iletebilir mi? ASUS'ta 600 lira civarında geri ödeme de var. Fiyatı ona göre düşünebiliriz.

Apex Pro kesinlikle kardeşim ASUS ROG STRIX Scope nx Deluxe var elimde hem malzeme kalitesi en önemlisi omnipoint swich var SteelSeries'te sadece asususun bilek dayama kısımları hoş.
Ayrıca bu fiyata bir daha zor Pro serisi.

Apex Pro kesinlikle kardeşim ASUS ROG STRIX Scope nx Deluxe var elimde hem malzeme kalitesi en önemlisi omnipoint swich var SteelSeries'te sadece asususun bilek dayama kısımları hoş.
Ayrıca bu fiyata bir daha zor Pro serisi.
Asus wireless olan modelde rx dedikleri bir switch kullanıyor ama farkları nedir bunların çok bilmiyorum açıkçası. Asus kablosuz olmasından, SS ise çok övülüyor o yüzden bir miktar kararsız kaldım.

ASUS Wireless olan modelde RX dedikleri bir Switch kullanıyor ama farkları nedir bunların çok bilmiyorum açıkçası. ASUS kablosuz olmasından, SS ise çok övülüyor o yüzden bir miktar kararsız kaldım.

Ben olsam kesinlikle ASUS tercih ederdim. Hem kablosuz hem bluetooth desteği var. Tasarım olarak daha hoş bilek desteği var.

ASUS Wireless olan modelde RX dedikleri bir Switch kullanıyor ama farkları nedir bunların çok bilmiyorum açıkçası. ASUS kablosuz olmasından, SS ise çok övülüyor o yüzden bir miktar kararsız kaldım.

SteelSeries omnipoint swich örnek tuşların basım noktasını ayarlayabiliyorsun istersen dokunduğunda ister dipte tepki veriyor OLED ekran ses tekeri ASUS'a göre artıları gerisi sana kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı