İtopya Farklı Sistem Önerileri

ufoandaliens

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, İtopya sistemini 3 farklı şekilde düzenleyerek sizlerin önerilerine sunuyorum.

Tekfanlı ITX RX 570 Modeli + A320M Anakart + 480GB SSD + 8GB RAM

PULSE OC RX 570 Modeli + B450M Anakart + 240GB SSD + 8GB RAM

Tekfanlı ITX RX 570 Modeli + A320M Anakart + 240GB SSD + 16GB RAM

1.png

2.png
3.png

Son düzenleyen: Moderatör:
@ufoandaliens

Sen bütçeden bahsetmiyorsun ki. Sadece hangisi diyorsun. Ben de hiçbiri diyorum. 3.000 TL'den 1 kuruş yukarı çıkamam ve bunlardan başka seçeneğim yok dersen, ben de PULSE RX 570 + B450M + 240GB SSD + 8GB RAM derim. Çünkü B450'ye, yeni Ryzen işlemciler için BIOS güncellemesi geldi. Sonradan +8GB daha takarsın.

@ufoandaliens

Sen bütçeden bahsetmiyorsun ki. Sadece hangisi diyorsun. Ben de hiçbiri diyorum. 3.000 TL'den 1 kuruş yukarı çıkamam ve bunlardan başka seçeneğim yok dersen, ben de PULSE RX 570 + B450 + 240GB SSD + 8GB RAM derim. Çünkü B450'ye, yeni Ryzen işlemciler için BIOS güncellemesi geldi. Sonradan +8GB daha takarsın.
Bütçemi yazmamam evet benim hatam, 3000 TL civarı şöyle 3.060-3090 TL küsuratlı olursa yok demem öyle diyeyim.

Merhaba arkadaşlar, İtopya sistemini 3 farklı şekilde düzenleyerek sizlerin önerilerine sunuyorum.

Tekfanlı ITX RX 570 Modeli + A320M Anakart + 480GB SSD + 8GB RAM

PULSE OC RX 570 Modeli + B450M Anakart + 240GB SSD + 8GB RAM

Tekfanlı ITX RX 570 Modeli + A320M Anakart + 240GB SSD + 16GB RAM

Eki Görüntüle 403314

Eki Görüntüle 403316Eki Görüntüle 403319
Eğer sistem oyun amaçlı ise işlemci den biraz kısıp ekran kartına yatırım yapabilirsiniz

B450 son çıkan Ryzen'ları destekleyecekmiş.
Uzun süre degiştirmeyeceğim, ilerde Ram ve depolama takviyesi yaparım tek.
Ekran kartına da işlemciye de O.C yapmayacağım. Ve bilgisayarı 5-6 yıl kadar sadece Ram ve depolama takviyesi yaparak kullanacağım. Belki işlemcim darboğaz yapmazsa yeterse 4 yıl sonra filan orta seğment bir ekran kartı takabilirim ama belli değil. Bunları göz alarak oy kullanıp yorum yaparsanız sevinirim..

Buda ITX ekran kartı ile PULSE ekran kartı arasındaki değerleri gösteriyor. Sanki hiç bir etkisi yok gibi çift fanlı almaya değer mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı