İtopya garanti süreci

manki

Femtopat
Merhaba arkadaslar İtopya'dan 20 gun önce hazir sistem aldim, ekran kartinin fanindan rahatsiz edici ses geliyordu ekran kartını İtopya'ya yolladım. Size asil sorum garanti sürecini nasil takip edeceğim, İtopya sitesinden giris yaparak mi yoksa onlar bana SMS ile link falan mi atacaklar bilgisi olan var mı?

Ekran kartı üretici firmanın Türkiye anlaşmalı teknik servisine ulaşıp onları arayabilirsiniz ancak İtopya'dan teknik servis kayıt numarası / takip numarası gibi bir şey öğrenip teknik servise onu vermeniz gerekir.

Ekran kartı üretici firmanın Türkiye anlaşmalı teknik servisine ulaşıp onları arayabilirsiniz ancak İtopya'dan teknik servis kayıt numarası / takip numarası gibi bir şey öğrenip teknik servise onu vermeniz gerekir.

Ben direk İtopya'dan referans nuamrasi aldim UPS Kargo ile İtopya'ya gonderdim onlar testleri yapip servise gonderecekde durumu nasil takipedebilirim onu öğrenmek istemistim

Ben direk İtopya'dan referans nuamrasi aldim UPS Kargo ile İtopya'ya gonderdim onlar testleri yapip servise gonderecekde durumu nasil takipedebilirim onu öğrenmek istemistim

İtopya'yı arayıp servis takip numarası öğrenmeniz lazım.

Geri
Yukarı