İtopya garanti süreci

Sagurata

Hectopat
Merhaba. İtopya'dan aldığım bilgisayarda 1 aydır ciddi sorun yaşıyorum. Bilgisayarın daha 1 yıl garantisi var. Ekran kartını söküp ayrı kutuya, bilgisayarın kendisini ayrı kutuya koydum. İki kutunun da içine faturayı ve PC'nin sorununu yazdım. Bundan sonra ne yapacağımı bilmiyorum. Lütfen yardımcı olun.

Cihazı ne zaman almıştınız acaba?
1 yıl oluyor.
İtopya'dan sipariş edince sağlam gelmesini bekleme Technopat ve diğer forumlarda ya da şikaayet.com da ok şikayet var. Gözü kapalı mı sipariş verdiniz?
Ben bilgisayarımı almadan önce arkadaşım almıştı İtopya'dan gayet memnun kalmıştı. İtopya'dan birçok alışveriş yaptım. Monitör, klavye, mouse, RAM. Hiçbirinde sıkıntı çıkmadı.
Aynı süreci yakın zamanda ben de yaşayacağım, bitmek bilmeyen mavi ekran hatalarından dolayı.

Önce firmayı arayın, UPS kodu verecekler, onunla işlem yapın. Lütfen süreci adım adım paylaşın, bizler de yararlanalım. Umarım sorununuz çözlür.

Bu arada evet, ekran kartı ayrı kutuda gidip geliyor.
Bilgi vermek için yazıyorum. 2 gün önce yollamıştım bilgisayarı bugün aradılar. Sistemi formatlamışlar ve BIOS'u sıfırlamışlar. 2-3 saat bilgisayarı test etmişler ve hiçbir sıkıntı çıkmamış. Şuan PC'yi tekrar gönderiyorlar. Eğer sorun devam ederse PC'yi gönderirken not yazın dedi. Eğer sorunum devam ederse bütün parçalar servise gidecekmiş.

Son düzenleme:
1 yıl oluyor.

Ben bilgisayarımı almadan önce arkadaşım almıştı İtopya'dan gayet memnun kalmıştı. İtopya'dan birçok alışveriş yaptım. Monitör, klavye, mouse, RAM. Hiçbirinde sıkıntı çıkmadı.

Bilgi vermek için yazıyorum. 2 gün önce yollamıştım bilgisayarı bugün aradılar. Sistemi formatlamışlar ve BIOS'u sıfırlamışlar. 2-3 saat bilgisayarı test etmişler ve hiçbir sıkıntı çıkmamış. Şuan PC'yi tekrar gönderiyorlar. Eğer sorun devam ederse PC'yi gönderirken not yazın dedi. Eğer sorunum devam ederse bütün parçalar servise gidecekmiş.
Merhaba, size verdikleri UPS kodu neydi acaba?
Merhaba, size verdikleri UPS kodu neydi acaba?
Kasayı gönderdiğinizde kargoyu teslim aldılar mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı