İtopya garantisi hakkında

Bu firmanın sürelerle ilgili gerçek bi sıkıntısı var. Normal değil. 20 iş günü içinde garanti işlemi yapılıp size dönmesi gerekiyor normalde.

Firmanın müşteri hizmetleri ve bütün geri dönüşleri personelin az olmasından dolayı çok yavaş. Ara derim fakat bağlanman 45 dakikayı bulur.

20 iş gününde işleminiz sonuçlanmasa 0 ürünle değişim ya da para iadesi alma hakkınız var fischer39 unda dediği itopya malasef süre anlamında ciddi sorun yaşayabilen bir firme sirkülasyon ve satışları çok fazla benim gördüğüm yetişemiyorlar ciddi şekilde kapasite üzeri çalışılıyor

arıyorum itopyayı biz bisey yapamıyoruz diyorlar veya göremiyoruz direk garanti yerini arıyorum dönüş sağlıyamıyorum şaka gibi :D

İletişimleri bu şekilde ise doğrudan CİMER e şikayette bulunun beklenmedik şekilde etkili oluyor. Aynı zamanda itopyanın gerekli iletişim maillerinede durumu yazın yeni ürün ya da para iadesi talebinizi durumun bu şekilde durması durumunda CİMER e şikayette bulunucağınızı/bulunduğunuzu belirtin

İletişimleri bu şekilde ise doğrudan CİMER e şikayette bulunun beklenmedik şekilde etkili oluyor. Aynı zamanda itopyanın gerekli iletişim maillerinede durumu yazın yeni ürün ya da para iadesi talebinizi durumun bu şekilde durması durumunda CİMER e şikayette bulunucağınızı/bulunduğunuzu belirtin
pazartesiye kadar bekliyeceğim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı