İtopya Gece Kampanyası İndirimleri iyi mi?

Red Kit

Hectopat
İtopya'daki gamerlar için indirimler iyi mi ve İtopya indirimleri ne kadar sürede bir oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
2700X'i adamlar 999₺'ye sattılar. :D Peynir ekmek gibi gitmiştir eminim. Ben PC toplayacak olsam 1 ay boyunca her cuma saat 20.00'da PC başında hazır beklerdim. Hem itopya'da ben varım dedi. Mükemmel fiyatlara mükemmel sistemler toplanır.

Gamer kampanyası yeni başladı , normalde hafta sonu indirimi yapıyorlardı. İndirim olarak fiyatları aratarak bakabilirsin bazı ürünler gerçekten uygun ama ihtiyacınıza bağlı.

@Kalem21 Ses kalitesi hakkında yorum yapamayacağım ancak genel olarak 1000-2000 TL bandındaki kulaklıkların mikrofonları bile yayın için çok da yeterli düzeyde değil. Yayın yapılacaksa harici bir mikrofon öneriyorum. Bu tarz kulaklıklardaki mikrofon kalitesi, sesli sohbet için yeterli düzeyde olur. Yayın için kimsenin aynı şeyi söyleyeceğini düşünmem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı