İncehesap indirimleri iyi mi?

183206

Megapat
Makaleler
1
1643992912933.png

Daha önce hiç İncehesap indirimlerini takip etmedim. Bu sitede yapılan indirimler gerçekten sağlam indirimler mi? Normalde titreşimsiz bir gamepad almayacaktım ancak gerçekten ucuz fiyatlara düşüyorsa bu ürünü almak isterim. Gerçi 10 tane stok varmış, anında yok ederler sanırım.

İlk önce piyasada güvenilir en ucuza nereden temin edebilirsin ona bak. Örneğin 200 TL. İncehesap'ın indirimine bak 200 TL altında mı? Altında ise alınabilecek düzeyde mi değil mi? Bu indirime değer mi? Sırf indirim diye mi alacağım diye sor. Bu soruları 3-5 saniyede sor ve cevapla yoksa stok kalmayabilir.

İlk önce piyasada güvenilir en ucuza nereden temin edebilirsin ona bak. Örneğin 200 TL. İncehesap'ın indirimine bak 200 TL altında mı? Altında ise alınabilecek düzeyde mi değil mi? Bu indirime değer mi? Sırf indirim diye mi alacağım diye sor. Bu soruları 3-5 saniyede sor ve cevapla yoksa stok kalmayabilir.
En ucuz 270 TL, ancak HB'da Pokus kart mı ne kampanyalarıyla 50 TL indirim olunca 226 TL civarına alınabiliyor sanırım. Eğer 180 TL civarına düşerse alınabilir gibi. Ama bu kadar büyük bir indirim olacağını zannetmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı