İtopya Gigabyte G24F-2 ölü piksel var

mylenee

Centipat
Daha fazla  
Monitör
Gigabyte G24F-2
Selam, İtopya mağazasından aldığım G24F-2 monitörümde 3 gün sonra ölü piksel ortaya çıktı. Siyah olduğunda ekran çok belli oluyor. Kırmızı bir nokta rahatsız edici büyüklüğü var. Bazı arkadaşlar o noktayı ovalayın falan demişler ama yapmak istemiyorum. Değişim hakkım da olur mu yoksa tüketici hakem heyetine mi başvurmam gerekir? Başına böyle bir şey gelenler aydınlatabilirse sevinirim.

Dosya Ekleri

• IMG_6056.jpg
    IMG_6056.jpg
    98,8 KB · Görüntüleme: 96
Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, İtopya mağazasından aldığım G24F-2 monitörümde 3 gün sonra ölü piksel ortaya çıktı. Siyah olduğunda ekran çok belli oluyor. Kırmızı bir nokta rahatsız edici büyüklüğü var. Bazı arkadaşlar o noktayı ovalayın falan demişler ama yapmak istemiyorum. Değişim hakkım da olur mu yoksa tüketici hakem heyetine mi başvurmam gerekir? Başına böyle bir şey gelenler aydınlatabilirse sevinirim.
Değişim isteyebilirsiniz.

Aynı problem bende de çıktı 1 aydır bir şey yoktu. Bir tane kırmızı nokta. Çıktı sizin düzeldi mi? Ne yaptınız acaba iade falan oldu mu?

Ölü piksel mi yoksa piksel sıkışması mı anlayamadım siz ne yaptınız

Aynı problem bende de çıktı 1 aydır bir şey yoktu. Bir tane kırmızı nokta. Çıktı sizin düzeldi mi? Ne yaptınız acaba iade falan oldu mu?

Ölü piksel mi yoksa piksel sıkışması mı anlayamadım siz ne yaptınız
brom bende rdr 2 oynarken çıktı sonra başka oyunlar oynadım gitti şuan yok tekrar rdr 2 girmedim yani piksel sıkışması sanırsam olsa şuanda da olur çünkü

Geri
Yukarı