İtopya güvenilir bir site mi?

Özür diliyorum, biraz geç gördüm yanıtınızı ben ilk çıktığı Aman sipariş verdiğim. Sistem çıktıktan 1 saat sonra sipariş verdim.
İtopya'dan bilgisayar aldım. Tam ödeme ekranına geldim hiçbir sıkıntı yok 6248 lira kargoyuda ekliyor 6265 lira yapıyor. ödemesini yaptım sonra YapıKredi'den faturaya bakayım dedim ki 6625 lira kesmiş. 400 lira artı para kesmiş ama bana kesinlikle şu parça değişti artı para vereceksiniz onaylıyor musunuz ya da bu parça stokta yok değiştirildi onaylıyor musunuz diye bir soru gelmedi.

Zaten aşağıdaki rakamları toplarsanız 6265 lira olduğunu göreceksiniz. Hem Hotmail'den hem Gmail'den mesaj attım. Mesai saatleri dışında olduğu için ulaşamıyorum yarın sabah arayacağım.
Özür diliyorum, biraz geç gördüm yanıtınızı ben ilk çıktığı Aman sipariş verdiğim. Sistem çıktıktan 1 saat sonra sipariş verdim.
Sizi yanlış yönlendirmek istemiyorum. Sorun yaşadım siz yaşamayın.

Dosya Ekleri

• 32E68D6D-4391-49DD-A90A-C979DAAC7291.png
    32E68D6D-4391-49DD-A90A-C979DAAC7291.png
    89,9 KB · Görüntüleme: 33
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı