İtopya güvenilir mi? Sorun yaşayan var mı?

Ya dostum o konuda belirttim fakat yine bunu düşünüyorsun. PSU sorunlu, SSD ne olduğu belli değil, 3300X varken 3500 alınmaz. O konuya attığım sistem bariz daha iyiydi bundan.

İtopya'dan alışveriş yapmış birisi olarak şunu söylemek istiyorum. Alım işlemi yaptıktan sonra size gelmesi 1-2 hafta sürüyor ayrıca Parayı ödedikten sonra sizinle ilgilenmiyorlar. Telefonla ararsanız en az 10 kişi sırada bekliyor. Sonuçta aldığınız ürün elinize ulaşıyor.

İtopya'dan alışveriş yapmış birisi olarak şunu söylemek istiyorum. Alım işlemi yaptıktan sonra size gelmesi 1-2 hafta sürüyor ayrıca parayı ödedikten sonra sizinle ilgilenmiyorlar. Telefonla ararsanız en az 10 kişi sırada bekliyor. Sonuçta aldığınız ürün elinize ulaşıyor.

Peki arıza var mıydı ve ne almıştınız?

Peki arıza var mıydı ve ne almıştınız?
Arıza sorunuyla karşılaşmadım. Ekran kartı almıştım modeli: Gigabyte Rtx 2060 Super Windforce. Ama İtopya ile garip bir olay yaşadım. Ekran kartım bana ulaştıktan bir gün sonra İtopya'dan yine bir kargo gelmişti, gelen kargoyu açtım bir baktım aynı ekran kartından bir tane daha yollamışlar. Kargonun adres bilgileri bana aitti fakat kargonun irsaliyesi başka birine aitti. Baya bir uğraştırdılar, kendilerine bir hata yaptıklarını anlatmaya çalıştım. İki gün sonra anlayıp geri döndüler. Yanlışlarını düzeltmeme rağmen bir teşekkür bile etmediler.

Geri
Yukarı