İtopya güvenilir mi?

Aliozkan16

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Sürekli merak ettiğim bir sorum var. İtopya bilgisayarda hazır sistemin herhangi bir bileşen stokta olmayınca o bileşen yerine başka bir modelini ekleyince sepete ekleyip sipariş verebiliyoruz. Günümüzde mâlum stok sorunları mevcut. Hazır sistemler çok çabuk tükeniyor. Şimdi diyelim ki biz sipariş verdik ama bizden önce sipariş veren birisi olsa biz sipariş verdiğimizde stok biterse nasıl olur gönderim süreci?

Son düzenleyen: Moderatör:
Onu ayarlarlar zaten. Eğer öyle bir şey olursa, para iadesi yapılır veya ürün değişikliğine gidersiniz.
Ayrıca İtopya zaten çok bilindik bir şirket sıkıntı yaşamazsınız.

Güvenilir 2 kasa aldım bayağı memnunu. Bir ara ekran kartlar kırılıyordu sürekli kasanın içinde artık kutulu gönderiliyor.

Merhabalar. Sürekli merak ettiğim bir sorum var. İtopya bilgisayarda hazır sistemin herhangi bir bileşen stokta olmayınca o bileşen yerine başka bir modelini ekleyince sepete ekleyip sipariş verebiliyoruz. Günümüzde mâlum stok sorunları mevcut. Hazır sistemler çok çabuk tükeniyor. Şimdi diyelim ki biz sipariş verdik ama bizden önce sipariş veren birisi olsa biz sipariş verdiğimizde stok biterse nasıl olur gönderim süreci?
Ben sistemimi, monitörümü, klavyemi ve mousepadımı itopyadan aldım ve sıkıntısız şekilde 3 gün sonra geldi. Her şeyi kuruyorlar zaten. Ekran kartını takmamız gereken çentiği bile açmışlar. Bence iyi hizmet verdi. Veriyor.

Güvenilirden kastınız parayı aldıktan sonra ürün elime gelir mi ise, evet güvenilirdir gelir. Ama ne zaman gelir, nasıl gelir. Geldikten sonra problem yaşarsan nasıl çözülür işte orası büyük soru işareti. Yerinizde olsam tercih edeceğim son yerlerden biri olurdu. Fiyatına aldanıp ben de 1 kere monitör aldım hem monitörü kullanamadım paranın tamamı çöpe gitti hem 2 seneye yakın mahkemelerde uğraşıp sinir stres sahibi oldum.

Geri
Yukarı