İtopya Güvenilir mi?

DokuzSekiz

Kilopat
Daha fazla  
İtopya üzerinden sistem almayı planlıyorum fakat birçok yerde mining kartları gönderdikleri yazıyor, daha önce böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu acaba?

Güvenilir bir site fakat son zamanlarda gördüğüm kadarıyla sorun yaşayanlar var tabiki bu sizin kararınız ama İstanbul'da oturuyorsanız İtopya'nın Üsküda'da mağazası bulunuyor alacağınız ürün orada varsa bakabilirsiniz.

Güvenilirdir,dediğiniz şey büyük ihtimal birinin uydurması. Fakat satış sonrası desteğinin yetersiz olması ve müşteri memnuniyetine gereken önemi vermedikleri için önermem. 2 dakikada ürününü alırsın bir şey sormak istersin telefonda 45 dk beklersin.

Kargo ile alışveriş yapacaksanız baya bir yavaş ve müşteri hizmetleri bölümü facia ama gidip alırım diyorsan iyi firma

UPS ile çalıştıklarından geç gelme durumu olabiliyor. Sistemimin yarısından çoğunu oradan satın aldım ve hiç sorun yaşamadım gayet güvenilir.

Sipariş azken iyiydi fakat şimdi aşırı sipariş gelince patlamış firma. Sebebide o kadar mal tedarik edecek gücü olmadığı için sipariş geldikçe ürün tedariği yapıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı