İtopya güvenilir mi?

Kardeşim ben sana İtopya ile yaşadığım durumu anlatacağım. Kendin karar ver.

İtopya'dan bir keresinde 4 ürün sipariş etmiştim, bir monitör, mouse, klavye ve kulaklık.

Kulaklık gelir gelmez iade ettim, başarılı.

Klavye bozuk çıktı, değişim istedim para iadesi verdiler.
Tuşların yarısı geldiğinden beri çalışmıyordu.

Mouse'un ledinde sıkıntı vardı, ancak henüz yardım alamadım ve katlanıyorum.

Monitör aldım, ölü piksel çıkmayınca sonunda acaba bir şeyi kusursuz mu verdiler diye düşündüm, yakın zaman sonra siyah çerçevelerinin orantısız olduğunu fark ettim. Dün ise backlight bleeding tespit ettim, şuan ne yapacağımı bilmiyorum, kararsız kaldım, burada iki konu açtım fakat kimse yardım etmedi.

Neyse, ve ben asla önermezdim. Bana kalırsa kesinlikle oradan uzak dur, kargonu almak için uzun zaman bekleyeceksin ve gelir gelmez sana sıkıntı çıkarma ihtimali yüksek. Ben pişman oldum. Oradan aldığım 2080 Superli sistemi iade etmiştim, sonra ileride yükseltmek için Sinerji'den toplamıştım. İyi ki iade etmişim gelir gelmez, bilsem asla almazdım.
incehesap 1 itopya 2 o zaman nerden bilgisayar toplayacaz kardeşim şaşırdık valla güvenli yer yok ne üründe ne de kargoda kargolarda ölüyor

Eğer bütçeni arttırabilirsen biraz daha yüksek parayla Vatan Computer'dan toplayabilirsin bilgisayarını. Ucuz olsun diyorsan Teknobiyotik öneririm.

incehesap 1 itopya 2 o zaman nerden bilgisayar toplayacaz kardeşim şaşırdık valla güvenli yer yok ne üründe ne de kargoda kargolarda ölüyor
Sinerji, QP Bilişim, Vatan, Hepsi Burada'dan ayrı ayrı al topla, ne bileyim. Daha sonra Hepsi Burada'dan klavye aldığımda en küçük problemi yoktu. Büyülenmiştim adeta, sorunsuz bir şekilde yeni aldığım klavyeyi kullanabiliyorum, uzun süre görmediğim bir şeydi.

Sinerji, QP Bilişim, Vatan, Hepsi Burada'dan ayrı ayrı al topla, ne bileyim. Daha sonra Hepsi Burada'dan klavye aldığımda en küçük problemi yoktu. Büyülenmiştim adeta, sorunsuz bir şekilde yeni aldığım klavyeyi kullanabiliyorum, uzun süre görmediğim bir şeydi.
hocam en güvenilir internet alışveriş sitesi şüphesiz hepsiburada yıllardır ordan her türlü ürün aldım 1 tane sorunum yok ya 1 tane incehesaptan kasa toplattım sadece kasa 20 gün oldu daha gelmedi böyle rezillik görmedim iade istedim paramı geri verin dedim başka yerden alcam diye paramıda vermiyorlar napacam bilmiyorum hukuki yerlere mi başvuralım illa o kadar pişmanım ki incehesaptan aldığıma

hocam en güvenilir internet alışveriş sitesi şüphesiz hepsiburada yıllardır ordan her türlü ürün aldım 1 tane sorunum yok ya 1 tane incehesaptan kasa toplattım sadece kasa 20 gün oldu daha gelmedi böyle rezillik görmedim iade istedim paramı geri verin dedim başka yerden alcam diye paramıda vermiyorlar napacam bilmiyorum hukuki yerlere mi başvuralım illa o kadar pişmanım ki incehesaptan aldığıma
Ben de az kalsın alıyordum, gittim Sinerji'den aldım. Şükür, pek bir sorunu yok. İleride canavarlar takacağım ben bu bilgisayara..

İncehesap 1 İtopya 2 o zaman nereden bilgisayar toplayacaz kardeşim şaşırdık valla güvenli yer yok ne üründe ne de kargoda kargolarda ölüyor.

N11, Trendyol, Hepsiburada, Teknobiyotik ve Vatan'dan siparişler verdim ortalama 5 iş gününde hepsi geldi ve sıkıntısız. Adana'da yaşıyorum, hızlı sayılır.

Geri
Yukarı