İtopya iade almıyor

Resmi Gazete
Adsız.png

İtopya
Adsıza.png

😱

Eee noldu şimdi altlarını çizdin onların? He ne oldu?

Hijyen açısından sıkıntı görülen malzeme hangisi? İç çamaşırı değil bu elektronik.

Diğeri de direk tüketilebilen ürünler olduğu için. Kitabı okuyup iade etmene izin mi verseydi kanun?

Arkadaşlar İtopya'dan G213 klavye aldım kutusunu açtım 40 dakika kullandım ama alışamadım diye jelatini bile sökmeden tüm kutu içeriğiyle paketleyip kargoladım toz bile yoktu klavyede. Ama UPS kargodan kurye evime geldi virüs muhabbetleri var diye asansöre koymamı istedi asansörden almış ve direkt bant çekmiş kutuya İtopya'da kutu hasarlı deyip iade almıyor. Ben kuryenin klavye kutusuna bant çektiğini bile bilmiyordum kuryenin yaptığı hata banamı patlayacak? Bunuda söyledim bizim yapacak bir şeyimiz yok iade alamayız dediler. 14 gün koşulsuz şartsız iade hakkım var klavye gibi bir ürüne aynısını Hepsiburada'dan aldım sorgusuz iade ettim. Ne yapmalıyım?
Hakkını sonuna kadar ara. Sürekli darla maildir, telefondur. Bak nasıl iade yapıyorlar. Kaç kere yaşadım bu durumları.

Eee noldu şimdi altlarını çizdin onların? He ne oldu?

Hijyen açısından sıkıntı görülen malzeme hangisi? İç çamaşırı değil bu elektronik.

Diğeri de direk tüketilebilen ürünler olduğu için. Kitabı okuyup iade etmene izin mi verseydi kanun?
Bir şey olduğu yok, verdiğim her bir cevapla sinirlendiğinizi görmek güzel. Seviye de iyice yerlere indi, cezanız yakındır. Tartışmak kelimesi size sadece negatif şeyler çağrıştırdığı için bunu bile yapamıyoruz sizinle. Üzücü :)

Gelelim cevabınıza... Hijyen anlayışınız iç çamaşırından ibaret sanırım.
Parmaklarınızın sürekli olarak üzerinde dolaştığı bir üründen bahsediyoruz. Üzerinde bir şeyler içip yemekten bahsetmiyorum bile.
Şöyle düşünün, sıfır klavye sipariş ediyorsunuz. Çok beğenmişsiniz, gelmesi için sabırsızlanıyorsunuz. Klavye bir geliyor üzerinde yağlı parmak izi var, kutusu yıpranmış, jelatinleri çıkarılmış. Neden? Bir önceki vatandaş klavyeyi sipariş edip kullanmış, kutusunu yamultmuş ardından iade etmiş. Satıcı da iadeyi almış. Siz kullanır mısınız? Bırakın ya.

Ben burada kanunu ve istisnalarını paylaştım. Altını çizdiğim yerler İtopya'nın sebep göstererek ürünü iade almak istemeyebileceğinin yasal dayanağı. Yoksa kuyruk acısı görmek gibi bir niyetim yok, inanın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı