İtopya iade almıyor

@hasanthe06 istediğin herhangi bir kartın performans sonuçlarını internette bulabilirsin.

Şirket ortağı mısın sen anlamadım, internetteki performansı verse niye iade edeyim aldığım ürünü, performansında sıkıntı var işte öyle olmasa bile vazgeçtim almaktan geri yollarım. Yasal hakkım diyorum hala kalkmış öneride bulunuyorsun, sen öyle yaparsın.

@hasanthe06 istediğin herhangi bir kartın performans sonuçlarını internette bulabilirsin.

Ya kardeşim yasal hakkım olarak cayma hakkımı kullanıyorum, vazgeçtim almaktan tüketici olarak benim böyle bir yasal hakkım bulunuyor ve kullanıyorum bitti. Aldığın ürün internetteki performansı vermiyor belki de bu yüzden iade ediyorum. Mağduriyetimizi dile getiriyoruz herkes şirket avukatı oldu.

Üzücü bir deneyim yaşamışsınız hocam. Geçmiş olsun.

Sakıncası yok ise hangi ürünü aldığınızı öğrenebilir miyiz? :)

6900XT.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim cahil misin, şirket ortağı mısın sen anlamadım, internetteki performansı verse niye iade edeyim aldığım ürünü, performansında sıkıntı var işte öyle olmasa bile vazgeçtim almaktan geri yollarım yasal hakkım diyorum hala kalkmış öneride bulunuyorsun, sen öyle yaparsın.

Ya kardeşim yasal hakkım olarak cayma hakkımı kullanıyorum, vazgeçtim almaktan tüketici olarak benim böyle bir yasal hakkım bulunuyor ve kullanıyorum bitti. Aldığın ürün internetteki performansı vermiyor belki de bu yüzden iade ediyorum. Mağduriyetimizi dile getiriyoruz herkes şirket avukatı oldu.

6900XT.

Performans olarak ne sıkıntınız vardı yeni konu açarsan yardım edebiliriz.

İtopya'nın satış sonrası desteğinin berbat olduğu bilinen bir şey ve oradan bir ürün almak isteyenlere denk geldiğimde uyarıyorum fakat merak ettiğim ekran kartını nasıl beğenmediniz? Klavye, fare, monitör, kulaklık gibi ürünlerde beğenmeme durumu gayet anlaşılabilir fakat ekran kartı nasıl beğenilmez me.

Performans olarak ne sıkıntınız vardı yeni konu açarsan yardım edebiliriz.

Hocam oyunlarda anlık takılmalar oluyordu sürekli, karttan ses geliyor coolwine mı dıyorlar neyse o var, 300 FPS'den 80'lere kadar düşüyor anlık o da takılmalara sebep oluyor.

Hocam oyunlarda anlık takılmalar oluyordu sürekli, karttan ses geliyor coolwine mı dıyorlar neyse o var, 300 FPS'den 80'lere kadar düşüyor anlık oda takılmalara sebep oluyor.

Eğer sadece keran kartı aldıysanız eski sürücüyü DDU ile kaldırıp yenisini kurmalısınız. İkinci olarak yeni konu açıp sisteminizi yazın oradan daha net yardımcı olalım burada her an ban yiyebiliriz :D

Eğer sadece keran kartı aldıysanız eski sürücüyü DDU ile kaldırıp yenisini kurmalısınız. İkinci olarak yeni konu açıp sisteminizi yazın.

Oradan daha net yardımcı olalım burada her an ban yiyebiliriz :D

Banlasınlar, her türlü yolu denedim DDU ile güvenli modda kaldırıp sonra yükledim olmadı, format bile attım PC'ye düzelmedi, performans düzelse bile kartta ses var zaten.

Eski ekran kartınız ne idi? Belki sadece sürücülerde çakışma olmuştu.

RTX 3090.

Kartta sorun olduğuna inanıyorsanız ve iade almıyorlarsa direkt vakit kaybetmeden davayı açın boşuna vakit kaybetmeye gerek yok. İtopya'nın iade almamasından dolayı mahkemelik olan kaç tane üye var sayamıyorum artık.

Banlasınlar, her türlü yolu denedim DDU ile güvenli modda kaldırıp sonra yükledim olmadı, format bile attım PC'ye düzelmedi, performans düzelse bile kartta ses var zaten.

RTX 3090.

Yeni konu açın dememin diğer sebebi belki bu sorunu yaşayan veya çözümünü bilen arkadaşlar olması bence şansınızı deneyin.

Geri
Yukarı