İtopya SteelSeries Arctis 7 iade almıyor

hytsz

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar İtopya'dan kulaklık aldım fakat kulaklık arızalı çıktı şarj olmuyor. İtopya'yı aradım iade etmek istediğimi söyledim para iadesi olarak fakat sadece teknik olarak yardım ediyorlarmış. Ben para iadesi alamaz mıyım? Böyle bir hakkım var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar İtopya'dan kulaklık aldım fakat kulaklık arızalı çıktı şarj olmuyor. İtopya'yı aradım iade etmek istediğimi söyledim para iadesi olarak fakat sadece teknik olarak yardım ediyorlarmış. Ben para iadesi alamaz mıyım? Böyle bir hakkım var mı?

14 gün geçmediyse iade almaları gerekiyor, tüketici hakları mahkemesine başvurabilirsiniz.

14 gün içinde almaları gerekiyor geçtiyse garantiye yollayacaksınız oradan değişim bekleyeceksiniz. İşlem yapmıyorlarsa THH'ye başvuracağınızı söyleyin.

Hocam şarj olmadığını nasıl anladınız acaba ben de Arctis 7 kulaklığımı ilk aldığımda şarj olmuyor sanmıştım.

Hocam şarj olmadığını nasıl anladınız acaba ben de Arctis 7 kulaklığımı ilk aldığımda şarj olmuyor sanmıştım.
Kabloyu takıyorum şarj olmuyor ve kulaklık çalışmıyor. Kulaklığı açma tuşuna basıyorum açılıyor fakat kulaklıktan ses gelmiyor 2 saniye sonra kulaklığın ışığı kapanıyor.

Wireless'ta bi sıkıntı yok bu arada

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı