İtopya ikinci el ürün mü satıyor?

VENOM? 月神

Hectopat
Arkadaşlar bilgisayar alacağım için babamın yoğun ısrarları sonucu ilk önce tanıdık bir bilgisayarcıya gittik. Bilgisayarcı İtopya ismini duyduktan sonra gülerek onların eski işlemciler ve 2. el parçalar koyduklarını söyledi. Ben inanmadım ama babam zaten güvenmiyordu o yüzden sanırım inandı. Sanırsam adam Turbox veya Izoly'le karıştırdı veya İtopya gibi siteler adamın işlerini azaltığı için böyle bir şey söyledi. Bende size sormak istedim. Varmı başına böyle bir şey gelen, İtopya'dan örnek olarak i7 diye satılan bir işlemcinin 1. nesil çıkması gibi bir durum yaşadınızmı veya parçanın 2. el çıkması gibi? Adama bize fiyat vermesi için gittik kaç gün oldu hala bize bir geri dönüş yapmadı.
Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler. (Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.)

Izoly ile karıştırmıştıır. İkinci el satışı bilemeyeceğim ama Itopya'da 10 senelik işlemci bulamazsın.

Belliki bahsedilen bilgisayarcının işleri azalmış ve büyük markalara *** atma çabasında. Itopya’yı bilmeyen bir bilgisayarcı olduğunu hiç sanmıyorum, bilerek ve isteyerek iftira atmış. Itopya’dan bir çok alışveriş yaptım ve hiçbir sorun yaşamadım. 2. el, eski ürün vs zaten söz konusu değil.
Ticarette tanıdıktan uzak durun.

Belliki bahsedilen bilgisayarcının işleri azalmış ve büyük markalara *** atma çabasında. İtopya’ya bilmeyen bir bilgisayarcı olduğunu hiç sanmıyorum, bilerek ve isteyerek iftira atmış. İtopya’dan birçok alışveriş yaptım ve hiçbir sorun yaşamadım. 2. el, eski ürün vs zaten söz konusu değil.
ticarette tanıdıktan uzak durun.

Bence para ve itibara dayalı her konuda tanıdıktan uzak durun laf geçiremezsiniz üstünüze çıkarlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı