Teknosa ikinci el ürün mü satıyor?

Aequitas233

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar uzun zamandır telefon dokunmatik sıkıntılıydı. Çalışmıyor du 1 ay bakamadım. Sonra gittim dışarıda bulduğum bir yer vardı gösterdim. 1 güne kalmadan işi hallettiler. Adamlara dedim niye böyle oldu. Cihazın içindekiler de sorun vardı dedi ve bu ürün önceden açılmış dedi. Sorunum dokunmatik bozuktu sonra adamlar bana üsttlerde bir şeyler gözüküyordu. Hayalet ekran var galiba. Sonra eve geldim 1 saat elleme dedi. Sonra bir baktım dokunmatik yine çalışmıyor. Reset attıktan sonra çalıştı. Bayağı ama bayağı elleştim dokundum. Reset atınca donmadı. Ne yapacağımı şaşırdım. Sizce hangisine güvenmeliyim. Sonra ben adama şunu dedim: Bende abi bu ürünü 2 yıl önce Teknosa'dan aldım ve bunu hiç tamire göndermedim dedim. Sizce bana 2.ci el ürün mü sattılar ve hakkımı arayabilir miyim? Ya da adamlardan mı kaynaklı?

Güncelleme: Tekrardan yazıyorum adamlar yaptılar fakat az önce bir daha oldu ne yapacağım?

Sayılır :)

İnanır mısınız bilmem ama iade veya değişime gelen ürünleri servise vermeden kendileri kurcalayıp, jelatinlerini takıp geri satış raflarına koyuyorlar.

(Excalibur GPU bozuk çıkma vakası yaşadım ve iade için THH başvurarak 1 sene mücadele sonucunda paramı aldım. Dersem hakaret olur kasa da nakit yok diyerek 2 gün oyaladılar.)

Sayılır :)

İnanır mısınız bilmem ama iade veya değişime gelen ürünleri servise vermeden kendileri kurcalayıp, jelatinlerini takıp geri satış raflarına koyuyorlar.

(Excalibur GPU bozuk çıkma vakası yaşadım ve iade için THH başvurarak 1 sene mücadele sonucunda paramı aldım. Dersem hakaret olur kasa da nakit yok diyerek 2 gün oyaladılar.)
Hocam peki dışarıdan bulduğum tamirciye gönderdim. Baktılar ama olmadı napacam? Bidaha göndereceğim de sizce olur mu? Bide ekranın en üstünde gizli belli olmayan şeyler var. Saat gösteriyor sanki arkada bir şeymış gibi. Adamlar bunu da dedi ama ben baktım anlamadım napacam?

Garanti yolu ile değişim, iade yapabilirdiniz fakat dışarıya verdiğinizden garantiyi yırtmış oldunuz. Elinizde kaldı artık öyle söyleyeyim. Sadece dışarıya parası ile yaptırırsınız.

Geri
Yukarı