İtopya iptal talebini iptal etmek

oguz18_tr

Kilopat
İtopya'dan bir kasa ve bir monitör aldım. (Havale ile ödeme yaptım). Daha sonra dün gece (22.11.2020) siparişleri iptal ettim ve arkasından da bu sabah(23.11.2020) siparişlerin iptaline yönelik hem mail attım hem de müşteri hizmetlerini arayıp iptal talebimi ilettim.
Ancak bugün iptal talebimi geri almak istiyorum.
İptal talebimi geri almak istiyorum diye bugün mail attım.

A İptal talebimi geri almak istiyorum kabul ederler mi? (Mail attım İtopya'ya, mail yeterli olur mu?)
B) Siparişi iptal ederlerse para kaç günde hesaba geçer?

Konu hakkında deneyimi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
A) Daha önce böyle saçma bir şey yaşamadım. Eğer ki kabul edeceklerse mail'iniz yeterli olur.
B) Paranızın hesabınıza geçme süresi bankanızla alakalı, tahminimce 1-2 gün sürer.

İtopya ile böyle bir deneyimim yok. Fakat Mail'e geç dönerler diye hesap yaparsak telefonla aramanız işlemlerinizi daha çabuk sonuçlandırmaz mı?

İtopya ile böyle bir deneyimim yok. Fakat Mail'e geç dönerler diye hesap yaparsak telefonla aramanız işlemlerinizi daha çabuk sonuçlandırmaz mı?
İşlerine gelen maillere hemen dönüş yapıyorlar.
Sadece mail atacağım iptal ederlerse de başka yerden alırım.
A) Daha önce böyle saçma bir şey yaşamadım. Eğer ki kabul edeceklerse mail'iniz yeterli olur.
B) Paranızın hesabınıza geçme süresi bankanızla alakalı, tahminimce 1-2 gün sürer.
daha önce buradan çok alışveriş yaptım bir sıkıntı yaşamadım ancak son zamanlarda bozmuşlar çok kararsız kaldım.

Ben siparişi verdikten yalnızca 2 saat sonra siparişi iptal ettim. 1 haftadır iade talebi değerlendirme aşamasında siz düşünün artık. Paramı kullanıp faizini yiyorlar şuan. Ne mail ne telefon hiç biri işe yaramıyor. İptal ettik diyorlar sitelerinde hala değerlendirmede gözüküyor. Her firma her e-ticaret sitesi 2-3 günde parayı iade edip hesaba yatırıyor bunlar 1 haftadır paramı kullanıyorlar. Bir daha ne mağazalarına uğrarırım ne internet adreslerine.

Ben siparişi verdikten yalnızca 2 saat sonra siparişi iptal ettim. 1 haftadır iade talebi değerlendirme aşamasında siz düşünün artık. Paramı kullanıp faizini yiyorlar şuan. Ne mail ne telefon hiç biri işe yaramıyor. İptal ettik diyorlar sitelerinde hala değerlendirmede gözüküyor. Her firma her e-ticaret sitesi 2-3 günde parayı iade edip hesaba yatırıyor bunlar 1 haftadır paramı kullanıyorlar. Bir daha ne mağazalarına uğrarırım ne internet adreslerine.
Süreci buraya editlerim.
Bakalım ne olacak böyle giderlerse çok müşteri kaybederler. İletişim çağında yaşıyoruz bu tip durumlardan bütün kullanıcılar hemen haberdar oluyor. Daha önceki alışverişlerimde sıkıntı yaşamamıştım ama dün ekşi ve şikayet vara bakınca dank etti. İptal edeyim dedim.
Bugünde çalıştığım yer 2 hafta başka bir ile görevlendirme çıkardı.
Bende talebimi geri alayım o zamana kadar ulaşır dedim bakalım neler olacak.

Allah yardımcımız olsun hocam. Umarım batarlar. İşini düzgün yapan firmalardan şaşmamak lazım. 10-20 fazla verin daha düzgün çalışan firmalardan alışveriş yapın. İtopya gibi firmalar müşteri kaybetsin de biraz silkelenip kendilerine gelsinler.

Allah yardımcımız olsun hocam. Umarım batarlar. İşini düzgün yapan firmalardan şaşmamak lazım. 10-20 fazla verin daha düzgün çalışan firmalardan alışveriş yapın. İtopya gibi firmalar müşteri kaybetsin de biraz silkelenip kendilerine gelsinler.
Bu tip firmaların akılları başlarına gelmez. Ülkemizde oyun sektörü daha yeni geniş kitlelere ulaşıyor ve bir çok insan için kalitesizlik normalleşmiş. Daha geçen arkadaşın ram'i 2 haftada zor ve bozuk geldi iade edene kadar bir sürü uğraştı ve yenisi geldi ama tepki ne aman ne olacak nasıl olsa geldi ya! Böyle düşünen çok insan var ülkemizde. emin olun bu tip forumlarda yazanlar gayet azınlıkta ve insanlar zamanlarının kıymetini bilmiyor

Geri
Yukarı