İtopya iptal talebini reddediyor

nemesis00

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba. 27-12-2020 tarihinde İtopya'dan sipariş vermiştim. Sonradan aklıma takıldı ve 28-12-2020'nin ilk saatlerinde siparişi iptal ettim. Yaptığın yanlışın farkına varıp sabah 9'da arayıp 1 saatlik bekleme sonunda iptal talebinden bir kereliğine vazgeçildiğini öğrendim ve onayladım. Şimdi siteye girdiğimde iptal talebiniz reddedildi yazıyor fakat güvenemiyorum siteye. Asıl sorum ise elimdeki ekran kartı ve monitörü satacağım ek gelir olması açısından çünkü yenisini sipariş ettim kargoya verilmesini mi beklemeliyim yoksa beklemeden siteye güvenip 2-3 gün içerisinde satmalı mıyım? Şimdiden teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    12,7 KB · Görüntüleme: 91
Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum elindeki ürünleri alacak kişiler hazır bekliyor mu?

Bekliyor şefim ekran kartını çarşamba almaya gelecek.
Hocam bence kargoya çıktı yazısını gör veya iptal yazısını gör.

Parayı çekti taksitlendirme yapıldı bu saatten sonra sıkıntı olmaz diye düşünüyorum ama İtopya bu insan korkuyor ya sistemsiz kalırsam diye.
İncehesap en azıdan geri dönüş yapıyor orası daha iyi.

Hocam İtopya hariç her yer daha güzel site. Saat 9'da açılıyormuş müşteri hizmetleri tam 9:00 da aradım 55 dakikada bağlandım bana diyor ki iptal talebinden vazgeçemiyorsunuz. Tamam dedim kapattım yine aradım 1 saat da orada bekledim habire aramanız birşeyi değiştirmeyecek dedi görevli arkadaş. Sonradan da meğersem oluyormuş 1 kereliğine vazgeçilebiliyormuş iptal talebinden. Oradan ucuz diye alışveriş yapacak arkadaşlar dikkatli olurlarsa kendi faydalarına olur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı