İtopya kargolama yapıyor mu?

İtopya ile alakalı deneyimlerim şöyle eğer bir parça alıyorsanız örneğin ekran,ram,işlemci,klavye vs. kargoya veriliyor. Sistem alırsanız epey bekliyorsunuz. Müşteri hizmetleri tam felaket. 1 sene kadar önce gidip sistem aldım. Montajını kendim yaptım evde. Bir kaç gün sonra faturayla alakalı sorun oldu müşteri hizmetlerini aradım, saatlerce kimse bakmıyor.. Şikayet var'a yazdım telefon açıkken. 5 dakika sonra arkadan benim o anda arayıp açmalarını beklediğim numara tarafından aranıyorum. Görevli arkadaş kusura bakmayın vs. diyeceğine benimle laf dalaşına tutuştu telefonda.. Ülkede en meşhur bilişim firması bu firma...

24 ünde bir adet psu almıştım. Başka yerden söylediğim bütün kargolar dün sabah elime ulaştı. İtopyadan söylediğim PSU hala kargoya verilmedi. Tamam anlarım sokağa çıkma yasağı var. Ama PAZARTESİ,SALI,ÇARŞAMBA,Perşembe 4 iş günü içinde nasıl veremezsin kardeşim. Şimdi tatil girdi araya Pazartesi iş başı yapıp vereceklerini düşünmüyorum. En iyi ihtimal salı verirler. Perşembe ya da cuma kargo elime geçmiş olur. Bütün her şey hazır PSU gelmesini bekliyorum adeta. İleride hiç acelem olmadığı ve aşırı indirim olduğu zamana denk gelirse ancak bir şey alırım. Onun dışında asla bir daha..

8 Gün oldu artık sinirlenmekten de vazgeçtim sessizce kargolamalarını bekliyorum ürünleri. Siparişi iptal etsem 1 ay içinde güç bela işleme alıp 12 taksitle aldığım ürünlerin parası kartıma 12 parça olarak geri yatırılacak burası ayrı rezillik. Sizde paranızla rezil olmak istiyorsanız benim gibi aptallık edip bu siteden alışveriş yapabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı