İtopya mağaza deneyimim

Bunu neden silmedin reis? Sen olmasan anlamayacaktım çok sağ ol. Gücümüzü firmaları değil çalışanları ezmek için kullanmaya devam.
Gücümüz mü ne gücü, hakkını savunmaktan mı bahsediyorsun? Bu zaten güç değil hak. Kimse kimseyi ezmiyor zaten bir çalışanın veya firmanin hatasını bulmak ve bildirmek onu ezmek değildir. Bence ilk olarak hak savunmanın utanılacak birşey olmadığını anlaman ve birisine hatalı olduğunu söylemenin onu ezmek olmadığını öğrenmen gerekiyor.

Bunu neden silmedin reis? Sen olmasan anlamayacaktım çok sağ ol. Gücümüzü firmaları değil çalışanları ezmek için kullanmaya devam.
Çoğu şirket müşteri odaklı çalışıyor. Bazı problemler çalışanlarından çıkıyor. Şirketin bir yerdeki şube farklı davranıp diğer şube farklı davranabilir mi?
Şirkete de yüklenmek lazım. Çalışanlarını eğitsin, düzgün çalışana hakkını versin.

Ya kardeş insaf adam. Onca müşteriyi bırakıp 1 gün boyunca seninle uğraşin. Eh insaf kardeşim.
Yahu sence 100 tanesi de bozuk çıkacak mı? 2-3 tane açsa çıkar yani. Ayrıca beylikdüzü şubesinde sadece kasada 3-4 adam var daha geçen gördüm. yoksa tabi ki de 100 tane açıp bakamaz.

Çoğu şirket müşteri odaklı çalışıyor. Bazı problemler çalışanlarından çıkıyor. Şirketin bir yerdeki şube farklı davranıp diğer şube farklı davranabilir mi?
Şirkete de yüklenmek lazım. Çalışanlarını eğitsin, düzgün çalışana hakkını versin.

Eğitsin kardeşim, diploma yetmedi bir de asgari ücret için eğitim alalım tam olsun.

Çalışanı ezmekle alakası bilene yok çalışan normalde hatasız ürünü bulup vermesi gerekiyorken uğraşmamak için para iadesi yapmış üstüne üstlük bunu yaparken ileri geri boş boş konuşmuş eğer ki düzgün monitör yok diye değişim yapmıyorsada ileri geri konuşmayacak işini insan gibi yapacak bunu anlamamak için o çalışanla aynı seviyesizlikte olmak gerekiyor.

Sen her günü sakin geçiriyorsun anladığım kadarıyla. Bu çalışanlar asgari ücret karşılığında saatlerce çalışıyor, 0.5Cm'lik açık birçok firma tarafından kusur olarak görülmez, buna rağmen adamlar müşteri memnuniyeti için iade/değişim seçeneği sunmuş, doa raporu alacaksın deyip serviste 2 ay süründürmüyorlar. Eğer arkadaşın sorununu kusur olarak görüyorsanız neden fabrikadan çıkıp satışına izin veren AOC markasına değil de çalışana yükleniyorsunuz anlamadım.

Son düzenleme:

8500TL veriyor 12 saat çalışıyorsun. Bir de eğitsin diye biliyorsunuz helal olsun.

Teknosa da sıkıntılıdır. Beni basit bir oyun kolunda uğraştırdılar. Haklarını bilmesen yolkatacaklar seni öylece. Tek katıldığım nokta şu olabilir distribütör ürünü Teknosa da olmayabilir. Ama benim arıza veren ürünümü incelemeden direkt ürünün servisi ile irtibata geçirdiler. O yüzden şu an için oralardan da alışveriş yapmam. Çünkü biz arkanızda duramayız biz aracıyız moduna geçtiler. Umarım problem yaşamazsınız.

Teknosa'yı bende sevmiyorum örnek olarak koymuştum sadece.

Eğitsin kardeşim, diploma yetmedi bir de asgari ücret için eğitim alalım tam olsun.

Sen her günü sakin geçiriyorsun anladığım kadarıyla. Bu çalışanlar asgari ücret karşılığında saatlerce çalışıyor, 0.5Cm'lik açık birçok firma tarafından kusur olarak görülmez, buna rağmen adamlar müşteri memnuniyeti için iade/değişim seçeneği sunmuş, doa raporu alacaksın deyip serviste 2 ay süründürmüyorlar. Eğer arkadaşın sorununu kusur olarak görüyorsanız neden fabrikadan çıkıp satışına izin veren AOC markasına değil de çalışana yükleniyorsunuz anlamadım.
Konu ne ara asgari ücrete geldi?
AOC'ye yüklenilmiyor çünkü ilk ilgili satıcıdır yani itopya. Konu başlığına bakarsan da İTOPYA yazılmış, itopyadaki satıcı arkadaşın adı yazılı değil burada o yüzden esasen itopya eleştiriliyor. Biz ne konuşuyoruz sen ne diyorsun bi bence baştan sona postları tekrardan oku.
Çünkü kusurlu monitör satışı yapılan bir olay ile ilgili postların altına asgari ücret yorumu yapiyorsun.

8500TL veriyor 12 saat çalışıyorsun. Bir de eğitsin diye biliyorsunuz helal olsun.
Hocam tabiki her şirket çalışanını eğitecek bu nasıl bir mantık. Seni mesai saatleri içerisinde çeşitli egitimlere gönderir ve hem şirket daha iyi çalısanlara sahip olur hem de personel kendini gelistirerek ileride daha iyi işlerde/gorevlerde çalışır. Ekonomi/asgari ücret konuşmuyoruz nasıl yorum yazıyorsun.

Ya kardeş insaf adam. Onca müşteriyi bırakıp 1 gün boyunca seninle uğraşin. Eh insaf kardeşim.

Sen nereyi savunuyorsun Allah aşkına onlarca insanı magdur ettiler telefona cıkmaya tennezul dahi etmiyen bir firma Müşterinin arkasında durmuyorlar Kendim alışveriş yaptım magdur kaldım sahibine yazmasaydım yardımcı olmayacaklardı. Çalışanın işi o sorunsuz cihazi bulup yardımcı olması gerekiyor

Hocam doa raporu alsa ne fayda kendim aldım zerre yardımcı olmadılar 2 3 ay her gün İtopya'yı aradım inanıyor musun doa raporu oldugunda yardımcı olacağına direk para iadesi yapıp geçiyorlar

Yeni konular

Geri
Yukarı