İtopya müşteri hizmetleri rezillikleri

sefa_41

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600 **Msi GTX 1070Ti Gaming X** Team T-Force 4x8 3200MHz CL16** Asus Prime B450M-A II **BenQ XL2411 144Hz@1ms**
Meslek
Uçak Teknikeri
Bu ekran görüntüsünde sadece bir HDD için bilgi almak için bekledim.

Screenshot_20190619-114327.png

Bu ekran görüntüsünde ise monitör garantiye gitti. Onla ilgili bilgi almak için aradım. İlk görüntü bekleme süresi ikinci ekran görüntüsü ise konuşma bitimi.

Screenshot_20200612-135939.png

Screenshot_20200612-140026.png

Maillere desen Allah mı baksın yani yoğunluk var bahane her gün onca bilgisayar sat ama eleman işe alamı insanları mağdur et. Benim görüşüm ilk çıktıklarında iyiydiler fakat para kazanmaya başladıkça kalitelerini kaybettiler, her seferinde aynı mağduriyetleri yaşıyorum. Şu an yine sıra bekliyorum bitince ekleme yapacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir hafta önce teknik bir sorunla karşılaştığımda onlara mail attım. Sorunu çözdüm ama hala geri dönüş sağlamadılar. Kalitelerine yorum yapamam ama müşteri ilişkileri ve müşteri desteğinin oldukça sorunlu olduğu kesin. Bu da ilk defa alışveriş yapacak insanları uzaklaştırıyor daha önceden yapmış olanları da soğutuyor. Bu şekilde devam ederse eskisi kadar popüler kalmayacaktır...

Ürünü sipariş ettikten 1 saat sonra ufak bir pişmanlık yaşamıştım. Telefonla iade işlemlerinin çok uzun sürdüğünü bildiğim için siparişlerim sekmesindeki butonu kullanmak istedim. Geri dönüş olursa(ki olmayacağını biliyordum) iade edecektim. Ürün daha hazırlanmamıştı bile. 7 ay olacak neredeyse. 😊 SteelSeries marka sahipleriyle önemli bir konferans ayarlayıp karar verecekler galiba. 😁
20200615_141654.jpg

Telefonda sıra gelmesi için bekledin diye mi bu yaygara?
Evet kardeş sıkıntı mı var? Az önce bekleme sürem ve cevabı alırken yarıda kesildi 1 saat olduğu için görüşme benim zamanım değerli seninkine kıyasla 😉

Screenshot_20200615-135516.png

İtopya'dan ürün alırken bu tarz durumları dikkate almalısınız. Sosyal'de de bahsediliyor İtopya'nın durumundan. Biraz daha fazla para verin ama karşınızda muhatap olacak birini bulun.

Hakkını aramak ne zamandır bencillik oluyor? Kendinle beni kıyaslama kardeş senin başına gelmiş şutlanma sanırsam tecrübelisin bu konularda 😆. Amacım kimseyi ifşalamak değil kimse ses çıkarmaz ise bu böyle devam eder ama seslerimizi duyarsalar dikkate alırlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
İtopya hem piyasa üzerinde fiyatlarla ürün satıp hem de arızalı bv. yolluyor. Sonra uğraş dur 15-20 gün iade yapacak diye. Hiç bulaşmayın itopya pişmanlık. Başlarda güzeldi de parayı bulunca çok bozdular.

Geri
Yukarı