İtopya Oyun Kodu Kullanılmış Çıktı

Şöyle bir sorun daha var arkadaş V4 sistem almış V4 sistem de MSI RX580 var fakat değiştirip RTX2060 almış yanı önerilen ekran kartını almamış. Bu durumda senin teorindeki gibi kullanılmış ürün yollamazlar herhalde?

Birde Twitchde her yayıncıya sponsor oluyorlar...
Aynen ya sanki çok büyük bir yerler beni de sinir ediyor ama off sanırım 2500 TL 'ye satın aldığım RTX 2060'ım 2. el çıktı. 😭
Şöyle bir sorun daha var arkadaş V4 sistem almış V4 sistem de MSI RX580 var fakat değiştirip RTX2060 almış yanı önerilen ekran kartını almamış.
Aynen

Nvidia ile görüşüp faturaları yollayarak hangi hesapta kullanıldığını öğren ve orda kullanılan kodun iptalini iste, THH'ne gidip başvuru yap ve şikayetvar.com üzerindeki paylaşımı güncelle.

Benim teorim, konuda da söylediğim gibi kendi fikirlerimin bir sonucu. Sizin ürününüz için montaj sırasında kötü niyetli bir çalışan, nasılsa kodu öğrenmez, kullanmaz mantığıyla size teslim etmeden önce kodu kullanmış veya satmış da olabilir.

Ama sonuç olarak bir dolandırıcılık söz konusu gibi, NVidia sisteminde bariz bir hata yok ise.

Benim teorim, konuda da söylediğim gibi kendi fikirlerimin bir sonucu. Sizin ürününüz için montaj sırasında kötü niyetli bir çalışan, nasılsa kodu öğrenmez, kullanmaz mantığıyla size teslim etmeden önce kodu kullanmış veya satmış da olabilir.

Ama sonuç olarak bir dolandırıcılık söz konusu gibi, NVidia sisteminde bariz bir hata yok ise.
Olabilir ya ben de ondan şüpheleniyordum. :( Gitti 200 TL'lik hediye oyunum şerefsizler kazandı :(

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı