İtopya siparişi kargoya vermedi

20.11.2020 tarihinde monitör sipariş ettim. Hala kargoya verilmedi.
26.11.2020 tarihinde sipariş verdiğim klavye bugün elime ulaştı.
26.11.2020 tarihinde işlemci sipariş ettim, onda da henüz bir hareket yok.
Bu nasıl bir saçmalık, gerçekten inanılmaz.
Şunu da ayrıca belirteyim, klavye geldi ama tam anlamıyla berbat kargolamışlar, ürünün hasar görmemesine şaşırdım.
Benim klavyede koca karton kutu ile geldi, hatta içimden güzel kargolamışlar dedim. Neyin neye göre olduğu hiç belli değil arkadaşlar demek ki. Ürünleri kurtarırsınız umarım sizde, bir daha da böyle bir hataya düşmeyiz.

An itibari ile İtopya call Center ulasilmiyor! Sanirim ya engellediler ya da hat çöktü umarim dolandirilmiyorum!

Fazla sıra olduğunda almıyorlarmış onu da sordum, Burcu diye zavallı bir kadın var, tek başına çalışıyor, rezil firma yüzünden herkes ona esip gürlüyor.

Arkadaşlar, ben hem gerizekalıyım hem de enayiyim. Çünkü İtopya'dan indirimli diye ekran kartı satın aldım. Bilgisayar topladım, ilk ekran kartını aldım. Her şey geldi ekran kartı gelmedi. Benim gibi gerizekalı ve enayi olmayanlar bu siteden alışveriş yapmaz. Edirnekapı'da Metrobüs duraklarına bu yorumumu çıktı olarak çıkartıp yapıştıracağım. Bunlara haketmedikleri paraları kazandırdığımız için suçluyuz. Diğer parçalar geleli 10 gün oldu evde üzerleri toz bile oldu. Ben bir koyunum, çünkü bir internet sitesinin yaptığı 100 lira indirime kandım. Umarım bir daha hiçbir internet sitesinde bu İtopya'yı babasının şirketi gibi öven insanlara rastlanmaz. Buradan sponsorluk alanları da desteklemeyin, yorumlarınızda yaptıklarını belirtin.
Neden kızgın atıyorsun? @Knight Davion
Yanlışlıkla basmışım, beğene basacaktım. :)

Arkadaşlar, ben hem gerizekalıyım hem de enayiyim. Çünkü İtopya'dan indirimli diye ekran kartı satın aldım. Bilgisayar topladım, ilk ekran kartını aldım. Her şey geldi ekran kartı gelmedi. Benim gibi gerizekalı ve enayi olmayanlar bu siteden alışveriş yapmaz. Edirnekapı'da Metrobüs duraklarına bu yorumumu çıktı olarak çıkartıp yapıştıracağım. Bunlara haketmedikleri paraları kazandırdığımız için suçluyuz. Diğer parçalar geleli 10 gün oldu evde üzerleri toz bile oldu. Ben bir koyunum, çünkü bir internet sitesinin yaptığı 100 lira indirime kandım. Umarım bir daha hiçbir internet sitesinde bu İtopya'yı babasının şirketi gibi öven insanlara rastlanmaz. Buradan sponsorluk alanları da desteklemeyin, yorumlarınızda yaptıklarını belirtin.

Yanlışlıkla basmışım, beğene basacaktım. :)
İyi para faizde tutuyorlar bu işin icinde baska bir iş var! Reziller gercekten

İyi para faizde tutuyorlar bu işin icinde baska bir iş var! Reziller gercekten
Üşenmedim bankanın sitesinden mevduat hesaplamaya baktım. İtopya'nın satış hacmini düşündüğümüzde herkesin ürününü 5-6 gün gecikmeli gönderseler dükkanın kirası + 5 personel maaşı ödeniyor herhalde. Gerçi deposunda 5 personel yoktur. Olsa ürünleri kargolardı.

Geri
Yukarı