İtopya siparişi kargoya vermedi

An itibariyle ürün tarafıma teslim edildi arkadaşlar. 1 TB 970 Evo almıştım. Ürün sıfır ve hiç açılmamış bir şekilde geldi, koruma bandrolleri üstündeydi.

20 Kasım Cuma: Sipariş verildi.
27 Kasım Cuma: Siparişlerim kısmında kargoya verildiği görüldü. UPS takip numarası verildi.
30 Kasım Pazartesi: UPS tarafından ürünün teslim alındığı ve tarafıma teslim edileceğine dair mail geldi. Tahmini teslim 03.12.2020 görünüyordu.
1 Aralık Salı: Akşam saatlerinde UPS ürünü sorunsuz bir şekilde teslim etti.

Ürünü alırken gecikeceğini bildiğim için müşteri hizmetleriyle falan hiç uğraşmadım. Çok uygun fiyata aldım ve acelem de yoktu zaten.

Ek olarak sitede ''Müşteri Hizmetleri servisimiz hafta içi, sabah saat 09:00 ila akşam saat 18:00 arasında [email protected] adresine gönderdiğiniz sorulara en hızlı şekilde yanıt verir.'' yazıyor. Tamamen komedi 3 tane mail attım birine bile cevap vermediler.
Benim urun kargoya bu aksam verildi 23 de siparisi verdim 1 inde kargocuya vermişler hayırlısı hadi bakalim :₺

An itibariyle ürün tarafıma teslim edildi arkadaşlar. 1 TB 970 Evo almıştım. Ürün sıfır ve hiç açılmamış bir şekilde geldi, koruma bandrolleri üstündeydi.

20 Kasım Cuma: Sipariş verildi.
27 Kasım Cuma: Siparişlerim kısmında kargoya verildiği görüldü. UPS takip numarası verildi.
30 Kasım Pazartesi: UPS tarafından ürünün teslim alındığı ve tarafıma teslim edileceğine dair mail geldi. Tahmini teslim 03.12.2020 görünüyordu.
1 Aralık Salı: Akşam saatlerinde UPS ürünü sorunsuz bir şekilde teslim etti.

Ürünü alırken gecikeceğini bildiğim için müşteri hizmetleriyle falan hiç uğraşmadım. Çok uygun fiyata aldım ve acelem de yoktu zaten.
Benim de acelem yoktu ve 6 gün kadar beklediğim ürüne bir de iptal talep ettim. Bugün iptal kabul edilmiş ama para yatmadı. Yatınca tekrar yazarım ama hem bu siteden satın alarak hem de beklediğim şeyi iptal edip daha sonra başka bir yerden muhtemelen daha pahalıya alarak salaklık etmiş oldum.

1606897185333.png

Asıl problemleri kargo gelince, bilgisayar veya parçada arıza varsa yaşayacaksınız arkadaşlar, maalesef.

3 aydır bunlarla uğraşıyorum, bilgisayarı kullanmadım bu süreçte düzgünce. Rezalet üzerine rezalet yaşattılar. Keşke benim kargom 2 hafta gecikmeli gelseydi ama bilgisayarı aldığım firma dürüst ve işini iyi yapan bir firma olsaydı.

Size kolaylıkla ve bolca şans diliyorum. Şansa ihtiyacınız olacak, emin olun.

Asıl problemleri kargo gelince, bilgisayar veya parçada arıza varsa yaşayacaksınız arkadaşlar, maalesef.

3 Aydır bunlarla uğraşıyorum, bilgisayarı kullanmadım bu süreçte düzgünce. Rezalet üzerine rezalet yaşattılar. Keşke benim kargom 2 hafta gecikmeli gelseydi ama bilgisayarı aldığım firma dürüst ve işini iyi yapan bir firma olsaydı.

Size kolaylıkla ve bolca şans diliyorum. Şansa ihtiyacınız olacak, emin olun.

Fan ne kadar bozuk olabilir ki? SSD'de bozulmaz kolay kolay.

İtopya tamamen şans işi gibi. 20 Kasım'da aldığım monitör aynı gün kargoya verildi. Hafta sonunu çıkarırsak 2 günde elime ulaştı.
Müş. hizmetlerini aradım. 80 kişilik sıra 1 saatte bitti. Bana söyleneni söylüyorum, depolarını taşımışlar 1 hafta boyunca kargo yapamamışlar. Ayın 20. günü sipariş verdiğimi görünce çok özür dileriz beyefendi moduna da girdi. Özellikle sordum; "Stokta olmayan ürünleri mi sattınız?"diye, bana firmalarla kampanyalı stok üzerinden zaten anlaşmalarının olduğunu söylediler. Yani normalde zaten 2-3 iş günü sonra kargoya verilecekti İtopya'ya stoğun gelmesi ile beraber.. Normalde sonrasında kargoya vereceklermiş, ama depo taşındı için verilememiş özet bu. Buna rağmen bana en geç cumaya kadar kargoya vereceklerini söylediler. "Depo taşırken kampanya yapmayacaksın kardeşim o zaman." diyecektim, karşımdaki bayan olunca üstelemedim. Sonuçta depo bizden kaynaklı değil. ' hafta sonra da yapabilirlerdi indirim. Patron araba alacak herhalde, bir daha asla alışveriş yapmam.
1606897880132.png

Olmayan ürünleri sattılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı