İtopya siparişi kargoya vermedi

Benim ürünüm de 10 gündür kargoya verilmedi. Ben ekran kartı satın aldım. Ürünün Coil Whine'sız, değişim ürünü olmayan, problemsiz gönderilme ihtimali kaçtır?
Kendimi bankalar varken tefeciden borç almış gibi hissediyorum, öyle bir güvenliksiz kattı bana İtopya.

Ya arkadaşlar bende sipariş alındı diyor sadece nereden baksan 9 gün oldu.
23/11/2020 tarihinde vermiş olduğum siparişimi 9 gün sonra bugün nihayet teslim almış bulunuyorum. Hala bekleyenlere Allahtan sabır diliyorum.
24ünde sipariş verdim hala kargoya verilmemiş arayıp küfür edicem artık

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben ürünü bugün iptal ettim. Daha kargoya da verilmemişti zaten. Ekran kartı gelene kadar yenisi çıktı 3060Ti yakın fiyata. 10 gün iade edip etmemek için karar verseler, 2 hafta iade sürecinin son gününü bekleseler, 1-2 gün de bankayla ilgili sürse bugün başlattığım iade süreciyle ilgili 2021’in ilk günlerinde iadem tamamlanır sanırım. Ben konudan emekli oldum. Tanrı İtopya’dan ürün alanların yardımcısı olsun. Son olarak umarım bir gün haberlerde İtopya’nın elinde olmayan ürünleri satıp insanları haftalarca beklettiği için ceza aldığını görürüm. Bir daha herhangi bir forumda İtopya’yı öven birini görürseniz ne olursa olsun basın küfürü. Hakedene hakettiğini her zaman söylemek gerekli.

23 unde verdigim siparis 2 gun once kargoya verildi yaziyordu. Ups aradim paket bizde degil dediler Ups biraz daha zorlayinca takip numaramda öngörülen teslimat tarihi 7 aralik olarak degistirdiler. Ey itopya senin yuzunden ups gibi bir marka firmanin isminin zedelenmesi ne garip🤬😡

Benim monitör bugün kargoya verildi ama görüyorum ki o da Allah'a emanet, teslimat zamanında "belki yarın, belki yarından da yakın" yazıyordur, bakmak istemiyorum.
Bir daha TÖVBE.

Sürekli indirim (aslında bindirim) yaptıkları için yoğunluk oluyor. Bizim görmemiş gibi her şeyi alan Milletimiz'de kanıyor. Ama maalesef yapacak bir şey yok. Artık her yer böyle.

Benim monitör bugün kargoya verildi ama görüyorum ki o da Allah'a emanet, teslimat zamanında "belki yarın, belki yarından da yakın" yazıyordur, bakmak istemiyorum.
Bir daha TÖVBE.
Eğer monitörde ölü piksek çıkarsa, iade için; tekrar kargoya vermesi, onlara ulaşması, incelemesi, iade başlatıp 8 iş günü sonra parayı bankaya göndermesi fln derken 1,5 ay sürer minimum söyleyeyim.

Eğer monitörde ölü piksek çıkarsa, iade için; tekrar kargoya vermesi, onlara ulaşması, incelemesi, iade başlatıp 8 iş günü sonra parayı bankaya göndermesi fln derken 1,5 ay sürer minimum söyleyeyim.
Avukatım, eğer bir sıkıntı daha çıkarırsalar içlerinden geçeceğime emin olabilirsiniz.

Geri
Yukarı