İtopya Siparişim Gözükmüyor

Jodiest

Hectopat
Daha fazla  
İtopya sitesinden alışveriş yaptım fakat yaptığım alışveriş siparişlerimde gözükmedi. Seçtiğim kargo firması haftasonları çalışmıyor ondan olabilir mi? Veya stokta var olarak gözükmesine rağmen stokta olmayabilir mi? Karttan para çekilmiş. Çağrı merkezine soracaktım fakat sadece haftaiçi aranabiliyormuş. Tecrübeli kişilerden yardım bekliyorum.

Yukarıda yazmıştım aslında karttan para çekilmiş diye gözünüzden kaçmış.
İtopyanın kendi çağrı merkezini aradım. Bana siparişin sistemdeki sorun yüzünden algılanmadığını, kendi emaillerine dekontu göndermemi istediler. 3 gün oldu hala cevap yok. Tekrar çağrı merkezini aradım 30 dakikadan beri beni çağrıya atamadılar. İtopya güvenilir olabilir ama iletişim kurmak neredeyse imkansız!

Son düzenleme:
Selamlar kardeşim benimde siparişlerim görünmuyor itopya üzerinde ama banka parayı kesmiş görünüyor sorununu çözdüysen ne olur yardım et
Evet çözüldü 3. attığım e-postaya geri dönüş yaptılar bu sayede sorunu çözebildik siz de e-posta atın eğer geri dönmezlerse tekrar atın dönene kadar eninde sonunda geri dönüş yapıyorlar.

Evet çözüldü 3. attığım e-postaya geri dönüş yaptılar bu sayede sorunu çözebildik siz de e-posta atın eğer geri dönmezlerse tekrar atın dönene kadar eninde sonunda geri dönüş yapıyorlar.
Kardeşim aradım aradım tekrar ardım ulaştım sorunu çözdüm bu gün siparişi vereli 1 hafta oldu daha kargolanmadı bile ürün hayirlısı bakalım çok saol kardeşim yardımcı olduğun için

Geri
Yukarı