İtopya SSD montajı yapar mı?

OyeeBerkay

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, İtopya'dan SSD alacağım, bu SSD'yi onlara taktırma imkanım var mı? Sitede kurulum yazıyor fakat sadece toplanılan sistemlere mi yoksa böyle tek parça halindeki ürünlerin kurulumunu ücretsiz veya düşük bir miktara yapıyorlar mı, bilgisi olan var mı?

Pandemi öncesi Vatan Bilgisayar belirli bir ücret karşılığı yapıyordu, şimdi yaparlar mı bilmiyorum.

Vereceğiniz ücrete değecek bir şey değil, çok basit bir işlem.

Format atmayı biliyor musunuz?

Format sorun değil. SSD'yi montajlamak sorun sakar bir insanım elime tornavida almışlığım yok. Kendime güvenmediğim için başkasına taktırmak istiyorum.
Sadece SSD aldıysanız nasıl yapsınlar?

Laptopun alt kısmını açıp takmak suretiyle yapabilirler. Nasıl fikir?
Pandemi öncesi Vatan Bilgisayar belirli bir ücret karşılığı yapıyordu, şimdi yaparlar mı bilmiyorum.

Vereceğiniz ücrete değecek bir şey değil, çok basit bir işlem.

Bilgi için teşekkürler. Elimin dengesi yoktur bu işlerden hiç anlamam basitte olsa başkasına yaptırmak istiyorum.

Format sorun değil. SSD'yi montajlamak sorun sakar bir insanım elime tornavida almışlığım yok. Kendime güvenmediğim için başkasına taktırmak istiyorum.

Başta bende masaüstü sandım.
Eğer laptop harddisk girişi direk 2 vida ile açılıyorsa kendin yapabilirsin çok zor değil.
Ancak kapağı tamamıyla açılması gerekiyorsa çok riskli.
İtopya telefon açıp gündüz durumu görüşebilirsin.

Bilgi için teşekkürler. Elimin dengesi yoktur bu işlerden hiç anlamam basitte olsa başkasına yaptırmak istiyorum.
Tamam da hocam belirtmemişsin ki? Laptop alıyorsun yanına da SSD mi alıyorsun yoksa SSD alıp evindeki laptopu onlara göndermeyi mi planlıyosun nerden bilelim biz?

Tamam da hocam belirtmemişsin ki? Laptop alıyorsun yanına da SSD mi alıyorsun yoksa SSD alıp evindeki laptopu onlara göndermeyi mi planlıyorsun nereden bilelim biz?

O zaman sorabilirsiniz ukala cevaplar vermeye gerek yok. Tartışmaya da gerek yok boş verelim.
Başta bende masaüstü sandım.
Eğer laptop harddisk girişi direk 2 vida ile açılıyorsa kendin yapabilirsin çok zor değil.
Ancak kapağı tamamıyla açılması gerekiyorsa çok riskli.
İtopya telefon açıp gündüz durumu görüşebilirsin.
Kapağın tamamen açılması gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı