İtopya stokta yok sorunu

Lyraess

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 - RX6700XT - 8x4 3000 MHz
Önümüzdeki hafta İtopya'dan bir sistem alacağım fakat İtopya'da stokta yok yazıyor fakat sistem sepetimde bulunuyor. Sistemi sepetten alsam gönderiler mi? Ya da stoğa tahmini ne zaman gelir bilgisi olan var mı? Bir de vergi numarasını nasıl girebilirim İtopya'ya?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hahahahah umarım yaşanmaz sinirlerim bozuldu hala bekliyorum SSD'mi :D.

Mousepad almıştım Amazon.com.tr'den. Yeni bir SSD de almayı düşünüyorum 1 haftaya. Jeff Bezos çalışıyor 🤣

Screenshot_5.png

Hahahahah umarım yaşanmaz sinirlerim bozuldu hala bekliyorum SSD'mi :D.
Stoklarda olmayan ürünleri satıyorlarmış, hatta birde şöyle bir şey duydum mesela ben ssd aldım 14 gün içinde iade etme hakkım var ya taktım ssd yi bi sorununu gördüm geri iade ettim, ha işte o iade ettiğim ssd yi sana gönderiyorlarmış 🙂

Stoklarda olmayan ürünleri satıyorlarmış, hatta bir de şöyle bir şey duydum mesela ben SSD aldım 14 gün içinde iade etme hakkım var ya taktım SSD'yi bir sorununu gördüm geri iade ettim, ha işte o iade ettiğim SSD'yi sana gönderiyorlarmış 🙂

Ne yapalım millet 5000TL'sini kaptırıyor 500 TL gitmiş çok görmem. İnşallah sağlam gelir :D.

Stokta yok yazıyorsa riske girip kesinlikle sipariş vermeyin. Bile bile lades olur, başınız ağrır.

İtopya öyle kolay kolay batmaz. Tek bir mağaza üzerinden işlerini yürütüyorlar. Her gün binlerce sipariş alıyorlar. Malum dönemden dolayı ürünleri tedarik etmede sıkıntı yaşıyor olabilirler. Bu da normal. Zaten birçok firma aynı durumda. Kargolar aksatılıyor.

İtopya'yı internet alışverişlerinde önermem. En iyisi mağazalarına gidip almak. Çünkü normal zamanda da kargo konularında sıkıntı çıkarıyorlardı. Yığınla şikayet var.

Peki önerebileceğiniz uygun fiyatlı bilgisayar toplayacabileceğim bir site var mı?

Geri
Yukarı